środa, 26 lutego 2020

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

Dziewczyny od ślubów

08.06.2015 13:44 | 0 komentarzy | (s)

Piękny ślub i wesele, to chyba marzenie każdej przyszłej Panny Młodej. Gdzie znaleźć inspiracje i przede wszystkim komu zlecić organizację tego wymarzonego dnia? Oczywiście, że... Dziewczynom od ślubów!

Dziewczyny od ślubów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

„Dziewczyny od ślubów” to grupa utalentowanych kobiet z okolic Wodzisławia Śląskiego, które postanowiły połączyć swoje pasje i... rozkochać Was w sobie! Swoimi pomysłami, kreatywnością i chęcią stworzenia niesamowitych stylizacji są w stanie zmierzyć się z najbardziej wymagającymi klientami. Dziewczyny zajmą się piękną oprawą artystyczną, przed i w trakcie wesela.

Kim jesteśmy? Czym zajmujemy się na co dzień?

Kasia – fotograf ślubny, który potrafi wychwycić emocje oraz najdrobniejsze szczegóły i detale. Specjalistka od zaproszeń, papierowych winietek, ozdób i dekoracji. „Główna dowodząca” i pomysłodawczyni „Dziewczyn od ślubów” :)

Krysia – drugi fotograf, niesamowicie kreatywna i z głową pełną pomysłów. Razem z Kasią stanowią zgrany duet podczas oprawy fotograficznej każdego wydarzenia.

Karolina – utalentowana florystka, niezastąpiona również podczas dekoracji, czy stylizacji sesji zdjęciowych. Na co dzień prowadzi swój biznes – Bukieciarnię Stylową.

Paulina – makijażystka i stylistka fryzur, która pozwoli poczuć się pięknie podczas tego wyjątkowego dnia zarówno Pani Młodej, jak i jej najbliższym.

Agnieszka – zajmuje się projektowaniem i szyciem, jej niepowtarzalne kreacje są wynikiem twórczej wyobraźni oraz połączenia marzeń przyszłych panien młodych.

Katarzyna: Długo szukałam odpowiednich osób do współpracy, bo wzajemne polecanie swoich usług już dawno wydawało mi się świetnym pomysłem. Gdy zaprosiłam dziewczyny na spotkanie – okazało się, że inspirują nas też same rzeczy, a organizacja i przygotowanie naszych sesji zdjęciowych pokazała, że również świetnie się dogadujemy podczas wspólnej pracy. Nasze inspiracje pokazujemy na targach ślubnych oraz podczas stylizowanych sesji zdjęciowych, które wykonujemy co kilka miesięcy. Zależy nam, by nasze usługi były profesjonalne i dopracowane w każdym szczególe, dlatego chętnie zapraszamy do współpracy osoby lub firmy zajmujące się tworzeniem dekoracji czy słodkimi wypiekami. Współpracujemy również z Marcinem, który od niedawna realizuje dla nas filmowe realizacje z naszych sesji zdjęciowych. Dziewczynom od ślubów marzy się teraz organizacja ślubu i wesela w plenerze. Chętnie przygotujemy specjalną ofertę dotyczącą pełnego zakresu naszych usług. :)

Poszukując inspiracji i specjalistów od organizacji ślubu para młoda może zdecydować się na pracę z wszystkimi dziewczynami, ale również może wybrać tylko jedną z nich.

Dziewczyny od Ślubów & STB Film from STB Film on Vimeo.

Gorąco zapraszamy do śledzenia ich realizacji na stronie internetowej www.dziewczynyodslubow.pl oraz na fanpage'u www.facebook.com/dziewczynyodslubow , zapraszamy też do kontaktu jeśli marzycie o pięknej oprawie Waszego ślubu i wesela.

„Dziewczyny od ślubów” - oprawa artystyczna ślubu i wesela

Katarzyna Pyrchała tel. 539-616-352

e-mail: halo@dziewczynyodslubow.pl


Informacja odnośnie autorów publikowanych zdjęć:

Realizacja: Dziewczyny od ślubów

Fotografie: Katarzyna Pyrchała i Krystyna Syrek

Kwiaty: Karolina Jędrysik

Makijaż i stylizacja fryzur: Paulina Tyczyńska

Sukienki: Agnieszka Bulowska

Dodatki z drewna: Ania Gardawska

Słodki bufet: Eliza Brzozowska

Współpraca: Marcin Stabla

Pozują: Dominika Tomczak, Oktawian Machla

Tekst sponsorowany