Wtorek, 20 października 2020

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Marcin Tyszka z "Top Model" zauroczony Beatą Paśkiewicz z Wodzisławia

08.09.2014 23:07 | 8 komentarzy | ż

- Jestem wolna, nie mam chłopaka, pracuję. Zajmuję się ubojem drobiu - przedstawiła się 26-letnia wodzisławianka. Pytana przez Michała Piróga, dlaczego ma takie zajęcie, odparła szczerze: Niestety w dzisiejszych czasach innego zawodu nie można u nas znaleźć, a wszyscy jedzą kurczaki...

Marcin Tyszka z "Top Model" zauroczony Beatą Paśkiewicz z Wodzisławia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Beata Paśkiewicz pomyślnie przeszła casting do kolejnego etapu "Top Model. Zostań modelką". - Zawsze podobał mi się modeling. Przede wszystkim interesował mnie fotomodeling, ale także mogłabym chodzić na wybiegi - nie przeszkadzałoby mi to - oznajmiła jurorom programu.

Pogawędka z jurorem Marcinem Tyszką i krótka sesja zdjęciowa pozwoliły wodzisławiance z powodzeniem przejść przez etap castingu. - Jesteś moja, biorę Cię! - powiedział. - Może nie wygra programu, ale na pewno będzie z nią trochę życia i o to chodzi. Świeże powietrze i osobowość to jest również Top Model - dodał.

Uradowana wodzisławianka obiecała Michałowi Pirógowi, że jeśli zrobi karierę, to da spokój kurczakom. Odcinek z udziałem Beaty Paśkiewicz dostępny jest po kliknięciu w TEN link (wodzisławianka pojawia się w 33. minucie programu).

Fot. TVN


Polecamy również: