Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

#kupujeratuje: Pizzeria NIEBO zaprasza!

05.06.2020 13:36 | 0 komentarzy | EK

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją serwującą dania zarówno na miejscu w lokalu, jak i z dostawą do domu. Posiadamy 4 sale, a w czasie wiosenno-letnim również taras. Nasz lokal znajduje się w Raciborzu, przy ul. Mickiewicza 6

#kupujeratuje: Pizzeria NIEBO zaprasza!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tych trudnych dla wszystkich czasach dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci czuli się konfortowo i bezpiecznie. Przygotowaliśmy sale zachowując odpowiednie odstępy i wszystkie wymogi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Stoliki są na bieżąco dezynfekowane, przy wejściu do lokalu znajduje się punkt dezynfekcji dla klientów, personel zachowuje wszelkie środki ostrożności.

W ofercie dań posiadamy szeroki wybór pizz, sałatki, frytki, jedzenie meksykańskie, makaron rawioli oraz desery.

Istnieje u nas również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych do 20 osób, gdzie menu ustalane jest indywidualnie z klientem i może wybiegać poza ofertę dań z karty menu.

Na wszystkich odwiedzających nas gości czeka uśmiechnięty personel.

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek 11.00 – 21.00
Wtorek 11.00 – 21.00
Środa 11.00 – 21.00
Czwartek 11.00 – 21.00
Piątek 11.00 – 23.00
Sobota 11.00 – 23.00
Niedziela 13.00 – 21.00

Osoby pozostające w domu lub będące w pracy zachęcamy do składania zamówień telefonicznych pod numerem 32 415 32 67 lub przez naszą stronę internetową www.pizzerianiebo.pl  gdzie czekają liczne promocję.
Zamówienia moża też składać przez portal pyszne.pl.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony na FB Pizzeria NIEBO


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!