Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

#kupujeratuje: PROSAT Fotowoltaika – my montujemy, Ty oszczędzasz!

03.06.2020 15:11 | 0 komentarzy | EK

Szukasz solidnego wykonawcy instalacji fotowoltaiki? Dobrze trafiłeś – PROSAT to lokalna firma montująca moduły fotowoltaiczne. Dobierzemy odpowiednie panele PV, wycenimy i zamontujemy całość u Ciebie.

#kupujeratuje: PROSAT Fotowoltaika – my montujemy, Ty oszczędzasz!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Fotowoltaika jest coraz popularniejsza. Dodatkowo uruchomiony program “Mój Prąd” z dofinansowaniem 5000 zł do domowych instalacji PV sprawia, że szybko rośnie liczba osób zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej. W ciągu ostatnich kilku lat powstało mnóstwo nowych firm, które oferują swoje usługi na terenie całej Polski. Szukając solidnego partnera do realizacji instalacji fotowoltaicznej, warto jednak rozważyć współpracę z lokalną firmą instalacyjną.

Już ponad 30 lat temu firma PROSAT zaczęła montować pierwsze anteny satelitarne na dachach naszej okolicy. Obecnie firma PROSAT kojarzona jest mocno z fotowoltaiką i pompami ciepła. Łącząc swój dorobek i pozycję rynkową z doświadczeniem zdobytym w branży grzewczej, z powodzeniem świadczymy usługi kompleksowego montażu instalacji fotowoltaicznych.

Jakie są najważniejsze zalety współpracy z nami?

  • Wykonamy bezpłatny dobór i wycenę
  • Pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dofinansowania 5000 zł z programu “Mój Prąd” oraz w kontakcie z Zakładem Energetycznym
  • Zamontujemy kompleksowo elektrownię słoneczną dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego
  • Oferujemy usługę rzetelnego montażu paneli PV w atrakcyjnych cenach
  • Używamy urządzeń najlepszych producentów w branży fotowoltaicznej, dzięki temu ich sprawność i praca jest zawsze na najwyższym poziomie
  • Nasze zestawy fotowoltaiczne są oparte są na elementach znanych marek takich jak Fronius, Longi Solar, SHARP, SMA, LG
  • Zlecając instalację fotowoltaiczną firmie PROSAT zapewniasz sobie bezawaryjną pracę instalacji przez długie lata.
  • Profesjonalnie i kompleksowo podchodzimy do obsługi klienta

Zapraszamy do kontaktu!

PROSAT Racibórz
ul. Rudzka 107
Tel. 885 890 111
info@kotly.com

Zobacz więcej szczegółów na www.prosat.pl


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!