Sobota, 31 lipca 2021

imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

RSS

Akcja „Kupuję-Ratuję” – Nowiny przekazały lokalnym firmom kampanie reklamowe o wartości aż 130 000 zł!

28.05.2020 17:07 | 0 komentarzy | MK

Akcję „Kupuję-Ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy” prowadziliśmy od 3 kwietnia przez prawie 2 miesiące. W tym czasie zaprezentowaliśmy (całkowicie bezpłatnie) oferty aż 130 firm z naszego regionu na stronach portalu Nowiny.pl, w tygodnikach Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie oraz na Facebooku. Publikowaliśmy wizytówki naszych lokalnych firm we wszystkich naszych mediach jednocześnie, aby jak najwięcej mieszkańców mogło skorzystać z ich produktów i usług.

Akcja „Kupuję-Ratuję” – Nowiny przekazały lokalnym firmom kampanie reklamowe o wartości aż 130 000 zł!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Od lat pomagamy lokalnemu biznesowi poprzez liczne działania, od promowania produktów czy usług firm w naszych mediach, po projekty wspierające szkolnictwo zawodowe, jak np. „Czas na zawodowców” czy „IspiratON”. Teraz, w dobie pandemii, przekazaliśmy firmom w regionie bezpłatnie kampanie reklamowe o wartości aż 130 000 zł – mówi Marek Kuder, szef Biura Reklam Wydawnictwa Nowiny i koordynator projektu „Kupuję-ratuję”.

Mamy nadzieję, że nasz projekt pomógł lokalnym firmom przetrwać ten trudny czas ograniczenia, a czasem wręcz zawieszenia prowadzonej działalności. Oczywiście cieszymy się, że przedsiębiorstwa doceniły nasze działania, czego najlepszym dowodem jest tak duża liczba uczestników naszej akcji społecznej.

Wam drodzy czytelnicy i mieszkańcy dziękujemy gorąco za zaglądanie codziennie na strony akcji www.nowiny.pl/kupuje-ratuje oraz za zapisanie się na wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/213786969881863 . Tam codziennie, od 3 kwietnia, dodawaliśmy kolejne wizytówki uczestników naszej akcji.

– Przez ostatni okres zachęcaliśmy w naszych mediach do robienia zakupów właśnie w lokalnych firmach, które w czasie pandemii jak nigdy potrzebowały naszego wsparcia. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć w małym stopniu pomogliśmy ocalić lokalny biznes i nasze miejsca pracy – podsumowuje Marek Kuder.

Choć akcja społeczna Kupuję-Ratuję kończy się, to nasza prośba o zakupy w lokalnych firmach pozostaje wciąż aktualna. Nasz lokalny rynek firm to jeden z ważniejszych motorów napędowych lokalnej gospodarki, to nasze miejsca pracy, to przyszłość przedsiębiorców żyjących od lat blisko nas. Wpierajmy ich nadal!

Nowiny wciąż będą wpierać lokalny biznes!

Uruchomiliśmy akcję promocyjną pt. „Korona nam z głowy nie spadnie” i do końca czerwca 2020 roku zapraszamy wszystkie firmy do publikacji kampanii reklamowych w naszych mediach – portalu Nowiny.pl, FB Nowiny.pl, serwisie rekrutacyjnym Praca.nowiny.pl oraz w tygodnikach Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie z 60% rabatem!
Kliknij i zobacz jak się zgłosić do tej wyjątkowej promocji!