środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

#kupujeratuje: Firma Budowlana BAUMAG Grzegorz Michna. Z nami wybudujesz dom swoich marzeń

19.05.2020 11:42 | 0 komentarzy | EK

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu budownictwa mieszkalnego i niemieszkalnego. Ofertę kierujemy do wszystkich klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zapewniamy wysoką jakość realizacji usług oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy. Dbamy o dokładne wykonanie zleconych prac, terminową realizację oraz konkurencyjność cenową.

#kupujeratuje: Firma Budowlana BAUMAG Grzegorz Michna. Z nami wybudujesz dom swoich marzeń
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma Budowlana BAUMAG specjalizuje się w:

  • budowie domów jednorodzinnych,
  • budowie wszelkiego rodzaju budynków niemieszkalnych.

Firma działa na terenie:

  • powiatu raciborskiego,
  • powiatu wodzisławskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.baumag.com.pl oraz profilu na facebooku, gdzie uzyskać można więcej informacji na temat przedsiębiorstwa, a w szczególności zobaczyć wykonane przez nas realizacje.

Zapraszamy do kontaktu!

tel. 880 858 168
biuro@baumag.com.pl
www.baumag.com.pl 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!