Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

#kupujeratuje: Najlepsza reklama zewnętrzna? Widocznie! Z nami osiągną Państwo sukces. Grupa PolskieBillboardy sp. z o.o. z Raciborza zaprasza do współpracy

18.05.2020 11:31 | 0 komentarzy | EK

Polskie Billboardy to zespół ludzi pracujących z pasją. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie całego zamówienia. Służymy radą na podstawie wieloletniego doświadczenia. Posiadamy sieć billboardów wolnostojących jak i mobilnych. Starannie dobieramy lokalizację, dbamy o solidne wykonanie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że z nami osiągną Państwo sukces.

#kupujeratuje: Najlepsza reklama zewnętrzna? Widocznie! Z nami osiągną Państwo sukces. Grupa PolskieBillboardy sp. z o.o. z Raciborza zaprasza do współpracy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czym się zajmujemy?

 • Zarządzaniem i wynajmem powierzchni reklamowych;
 • Drukiem wielkoformatowym banerów, siatek mesh, papieru BBS oraz folii;
 • Organizowaniem kampanii mobilnych;
 • Projekcją spotów reklamowych w galeriach handlowych na totemach multimedialnych.

Jak tworzymy skuteczne kampanie reklamowe?

Posiadamy ponad 3500 tablic reklamowych, najczęściej 12m2 i 18m2. Dysponujemy 20 jednostkami mobilnej reklamy dużego formatu. Organizujemy kampanie na życzenie klienta. Generujemy raporty, dokumentujemy realizację kampanii, dobieramy optymalną lokalizację, dbamy o profesjonalne wykonanie i zabezpieczenie. Napisz do nas, przygotujemy za darmo ofertę na potrzeby Twojej kampanii.

Polskie Billboardy to sieć ponad 3500 tablic w całej Polsce!

Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji. Zdobyliśmy wiedzę potrzebną do pewnego planowania i zarządzania powierzchnią oraz dbania o każdy szczegół w kampanii reklamowej. 

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie trzymamy się sztywnych, nudnych ram. Z naszej strony oferujemy zawsze  świeże spojrzenie.

Aby kampania była sukcesem trzeba pamiętać o wielu zmiennych. Z radością zajmiemy się tym za Państwa. W trakcie zlecenia przygotujemy szczegółowe raporty, dokumentujemy całą kampanię, dbamy o zabezpieczenie i profesjonalny odbiór.

Wszystko zaczyna się od wizji. Szczególnie ważne jest dla nas aby poznać wizję klienta. Gdy poznamy Państwa oczekiwania, jesteśmy w stanie nie tylko im sprostać ale również je przewyższyć aby osiągnąć poziom wyższy od zamierzonego.

Pragniemy być firmą, znaną z zaufania. Oferujemy doświadczenie, cierpliwość i wysoką jakość wykonywanej usługi. Wierzymy w sukces naszych klientów.

Obecnie dysponujemy 3614 nośnikami reklamowymi na terenie całego kraju.

Znajdź interesującą Cię lokalizację i skontaktuj się z nami!

Lista dostępnych nośników reklamowych w Polsce. Zobacz i sprawdź oferowane przez Polskie Billboardy miejsca reklamowe! Znajdź odpowiednie nośniki reklamy: billboardy jednostronne, billboardy dwustronne, tablice reklamowe, papier BBS, miejsca reklamowe siatka mesh, banery blockout, megaboardy, megaboardy dwustronne.

Przykłady realizacji: https://polskiebillboardy.pl/billboard-tablice/ 

Specjalizujemy się w WYDRUKACH WIELKOFORMATOWYCH

Wyróżnia nas:

 • wysoka jakość druków do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego;
 • bardzo dobre nasycenie kolorów;
 • odporność atramentu na trudne warunki atmosferyczne;
 • oczkowanie i zgrzew w cenie;
 • szybkie terminy realizacji;
 • optymalny stosunek jakości do ceny;
 • korzystne terminy płatności.

Rozmiar drukowanej reklamy nie ma dla nas znaczenia. Drukujemy w dowolnym wymiarze banery, siatki, papier oraz folie. Formaty z bokiem krótszym niż 310 cm drukujemy w jednym brycie (bez podziału na części). Większe projekty dzielimy na większą ilość brytów i zgrzewamy profesjonalnym sprzętem firmy Hearz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowania prac. Zapraszamy do współpracy Agencje reklamowe dla których mamy przygotowaną specjalną ofertę współpracy.

Specyfikacja materiałów z których korzystamy

Nasze przykładowe realizacje

Reklama mobilna

Prestiżowe przyczepy Backlight to:

 • nowoczesny design i najwyższa jakość prezentacji marki w kampanii mobilnej monitorowanej systemem GPS;
 • akcje na terenie całej Europy;
 • powierzchnia reklamowa 36m2;
 • kampanie od 8 do 24 godz. na dobę;
 • idealny nośnik CALL TO ACTION w outdoorze.

Umożliwiamy emisję spotu dźwiękowego, a także instalację elementów wystających poza obrys tablicy, co daje efekt przestrzenny.

Totemy multimedialne - Najlepsza reklama multimedialna. Widocznie!

Pierwszy miesiąc już od 650 zł netto!

Kompleksowo zajmujemy się REKLAMĄ MULTIMEDIALNĄ

Ekran monitora o rozdzielczości 46 cali lub 55 cali w technologii Full HD jest umieszczony na wysokości wzroku człowieka

 • Długość spotu reklamowego to 15 - 25 sekund
 • Częstotliwość emisji co 2,5 – 3,5 minuty, przez cały czas otwarcia galerii handlowej
 • Emitujemy gotowe spoty reklamowe klienta lub przyjmujemy zlecenie jego wykonania
 • Zarządzamy reklamą on-line przy wykorzystaniu specjalnego oprogramowania, które pozwala na szybką zmianę treści reklam w czasie rzeczywistym
 • Zapewniamy stojak na ulotki dla klientów (maks. format to A4) obok Totemu

Przykładowe realizacje znajdziecie Państwo na stronie: https://polskiebillboardy.pl/totemy/ 

Projekcje multimedialne

Jako nieliczni zrealizowaliśmy wielkoformatowe kampanie we wszystkich miastach wojewódzkich w kraju. Grupa Polskiebillboardy korzysta z wysokiej jakości projektorów do wyświetlania dynamicznych i kolorowych animacji i reklam na ścianach witryn i budynków. Nasz sprzęt jest wstanie wyświetlić barwne, ruchome obrazy o powierzchni od 10 do 300m². Animacje zewnętrzne oraz wewnętrzne, przekraczające 100m², są zupełną nowością na europejskim rynku. Dla nowych klientów przeprowadzamy bezpłatne (pokazowe) projekcje próbne.

Jako nieliczni zrealizowaliśmy wielkoformatowe kampanie we wszystkich miastach wojewódzkich w kraju. Grupa Polskiebillboardy korzysta z wysokiej jakości projektorów do wyświetlania dynamicznych i kolorowych animacji i reklam na ścianach witryn i budynków. Nasz sprzęt jest wstanie wyświetlić barwne, ruchome obrazy o powierzchni od 10 do 300m². Animacje zewnętrzne oraz wewnętrzne, przekraczające 100m², są zupełną nowością na europejskim rynku. Dla nowych klientów przeprowadzamy bezpłatne (pokazowe) projekcje próbne.

W związku z obecną sytuacją epidemii koronawirusa zajmujemy się również sprzedażą przyłbic ochronnych. Zapraszamy do zakupów wysokiej jakości przyłbic ochronnych.

Przyłbica VISIERA jest produktem PREMIUM stosowanym jako element odzieży ochronnej. Zwiększa bezpieczeństwo podczas bezpośredniego kontaktu z otoczeniem, tym samym stanowiąc dodatkową ochronę przed wirusami i bakteriami. Rozmiar uniwersalny dostosowuje się do kształtu głowy dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych tworzyw.

VISIERA posiada szybkę wykonaną z folii PET o bardzo wysokiej przejrzystości.

Przy większych zamówieniach przyłbica VISIERA może być spersonalizowana pod życzenie klienta (kolor gumki – w zależności od dostępności materiałów oraz naklejka z imieniem i/lub logiem firmy).

Zalety:

 • wymienna szybka o wym. 38cm x 23cm (możliwość zakupu w Naszej firmie po uprzednim kontakcie telefonicznym bądź mailowym);
 • swobodna regulacja GÓRA/DÓŁ;
 • niska waga;
 • łatwość w utrzymaniu i konserwacji (najlepiej przecierać miękką szmatka z środkiem dezynfekującym zawierającym od 60 – 70% alkoholu);
 • WYSOKA ESTETYKA I DOBRE SPASOWANIE ELEMENTÓW;
 • bardzo łatwy montaż;
 • nie przylega do twarzy, dzięki czemu nie paruje, pozwala na swobodny przepływ powietrza;
 • odpowiednia również dla osób w okularach;
 • duża wytrzymałość;
 • miękka pianka podnosząca komfort noszenia;
 • opaska na głowę wykonana z niepalnego materiału PVC.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Raciborza, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia, Żor jak i pozostałych miast do zakupu wysokiej jakości przyłbic ochronnych. Zachęcamy mieszkańców i przedsiębiorców do zadbania o bezpieczeństwo swoje, jak i najbliższych.

Zapraszamy do zakupów poprzez link: https://allegro.pl/oferta/regulowana-przylbica-oslona-twarzy-wysoka-jakosc-9187894871?item=9187894871&fbclid=IwAR3Y18dnC8BWYAnvyy1WAJ_39Z7ZCqjvqJv9rokvMXVFBVf9ACz_4F0Qhqs 

W razie jakichkolwiek pytań - zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Grupa PolskieBillboardy sp. z o.o.
Adres siedziby:
47-400 Racibórz, ul. Rogera 4
Adres drukarni:
Chróścina Opolska, ul. 1-go Maja 6

Błażej Topór
Dział sprzedaży i obsługi klienta
Tel.: 720 804 122

Paweł Soja
Dział kreacji i reklamy zewnętrznej
Tel.: 720 804 125

Jacek Kędzierski
Dział Drukarni Wielkoformatowej
Tel.: 720 804 164

Więcej informacji na stronie: https://polskiebillboardy.pl/ 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!