Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

#kupujeratuje: Sklepy Viola – obuwie godne polecenia!

15.05.2020 14:11 | 0 komentarzy | EK

Jesteśmy dużą, ogólnopolską siecią sklepów obuwniczych, działamy na rynku od 1991 roku, nieustannie się rozwijając. Posiadamy sklepy w całej Polsce, obecnie mamy około 200 placówek handlowych.

#kupujeratuje: Sklepy Viola – obuwie godne polecenia!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przez ponad 29 lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, dzięki naszym produktom. Oferujemy obuwie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, ponadto obok obuwia nasze sklepy posiadają torebki, paski, pasty, oraz akcesoria obuwnicze. Każda osoba znajdzie u nas coś dla siebie. Charakteryzujemy się szerokim wyborem modnych butów, które są dostępne w atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, czy klient szuka ulubionej pary na nowy sezon, czy kolejnego stylowego wzoru do kolekcji, odnajdzie je w naszych sklepach. 

Cechą, która nas wyróżnia jest dostęp do tysiąca modeli, które za pomocą V-kiosku możemy za darmo zamówić dla klienta. W momencie, gdy klient nie znajdzie odpowiedniego modelu lub rozmiaru w sklepie stacjonarnym od razu możemy go dla niego zamówić. Nie ma nic prostszego – przyjdź, zamów, odbierz w sklepie i ciesz się nową parą butów.

Zapraszamy do naszego sklepu w Raciborzu, mieszczącego się przy ul. Długiej 18/1 w godzinach od 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku i 9:00-13:00 w sobotę.


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!