Sobota, 18 września 2021

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

#kupujeratuje: Akademia Nauki i Rozwoju - wszechstronnie i innowacyjnie pomaga dzieciom i młodzieży zgłębiać swoją wiedzę i poszerza horyzonty

15.05.2020 08:28 | 0 komentarzy | EK

Akademia Nauki i Rozwoju to Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza która powstała na przełomie 2014/15 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce placówek które w sposób wszechstronny i innowacyjny pomaga dzieciom i młodzieży zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać horyzonty.

#kupujeratuje: Akademia Nauki i Rozwoju - wszechstronnie i innowacyjnie pomaga dzieciom i młodzieży zgłębiać swoją wiedzę i poszerza horyzonty
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Akademia to miejsce w którym przekazujemy naszą pasję i wiedzę. Placówka ukierunkowana jest na nauczanie przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, fizyka, czy informatyka, ale również chemii, biologii, języka angielskiego i niemieckiego. Niekonwencjonalne, a zarazem sprawdzone metody pozwalają nam wierzyć że każdy może polubić naukę, lub od najmłodszych lat może uczyć się programowania komputerowego czy zasad robotyki. Uczymy swobodnego myślenia i kreatywności. Wyrabiamy poczucie pewności siebie. Pozwalamy na wyrażanie własnych myśli. Uwalniamy potencjał twórczy. Kładziemy nacisk na umiejętność pracy w grupie, która w dzisiejszym świecie jest bardzo ważna.

Naszą misją jest upowszechnienie metody naturalnego uczenia się. Wierzymy, że każdy z nas ma duży potencjał wiedzy w sobie, trzeba go tylko uwolnić. Nie zmuszamy do nauki, nie każemy uczyć się na pamięć. Poprzez luźne i ciekawe zajęcia wiedza przychodzi z większą łatwością.

Nasza oferta cały czas się rozwija i poszerza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu. Oprócz zajęć nastawionych na nauki ścisłe wprowadzamy również zajęcia w oparciu o inne dziedziny.

Nasz zespół to nie ludzie przypadkowi, to specjaliści w swojej dziedzinie. To ludzie którzy z pasją i oddaniem przekazują własną wiedzę. Pasja i zafascynowanie tym co robią przekłada się na pozytywne wyniki w nauczaniu.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, wyposażonym we wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne i urządzenia, zapewniające wysoki standard oferowanych usług.

Na co dzień prowadzimy zajęcia korepetycyjne, przygotowujemy uczniów do egzaminów i olimpiad, oraz prowadzimy szereg zajęć rozwijających zainteresowania dzieci. W naszej placówce uczymy podstaw programowania i robotyki, oraz przybliżamy naukę poprzez serię eksperymentów i doświadczeń. Ciekawą formą zajęć które prowadzimy w oparciu o minecraft education to zajęcia z programowania, oraz nauki języka angielskiego.

Część naszej oferty skierowana jest również do podmiotów zewnętrznych. Nasze doświadczenia i eksperymenty często prezentujemy przed szerszą publicznością w szkołach i przedszkolach.

Akademia Nauki i Rozwoju
44-240 Żory, ul. Centralna 35/1
Zapraszamy na stronę: www.akademiazory.pl
Tel.: 515 135 419


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!