Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

#kupujeratuje: Zdobądź nowe umiejętności - szkolenia stylizacji paznokci

14.05.2020 09:35 | 0 komentarzy | EK

Zapraszam do Centrum Szkoleniowego Indigo Żory. W swojej ofercie zapewniamy szkolenia dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Zdobądź nowy zawód umożliwiający Ci pracę w zawodzie stylistki paznokci. Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa oraz międzynarodowym certyfikatem.

#kupujeratuje: Zdobądź nowe umiejętności - szkolenia stylizacji paznokci
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje to zapisz się już dziś na wybrane przez Ciebie profesjonalne szkolenia ze stylizacji paznokci, które organizowane są na terenie Żor.

Wszystkie szkolenia Indigo ze stylizacji paznokci prowadzone są przy użyciu najlepszej jakości produktów oraz urządzeń marki Indigo, w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej. Nasz Instruktor jest również do dyspozycji, jeśli zaistnieje potrzeba kursu doszkalającego o dowolnej tematyce. Szkolenia odbywają się w małych kameralnych grupach (2-3 osoby max.), kursantki pracują na modelkach lub wzornikach w miłej i przyjaznej atmosferze. Uzupełnieniem są bogate materiały szkoleniowe ze schematami i rysunkami oraz z miejscem na notatki.

Pod koniec każdego szkolenia, wiedza kursantki jest weryfikowana egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Jeśli kursantka poprawnie odpowie na pytania i wykona określone zadania - otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo za wybraną metodę. W innym wypadku ustalony zostaje kolejny termin zaliczenia egzaminu - dodatkowo płatny. Prace kursantki zostają udokumentowane zdjęciami i przechowywane w siedzibie Instruktora Indigo.

Zapytania o ofertę można kierować na: ewasmyczek@interia.eu
Tel. 789-075-205

Zapraszamy!

Centrum Szkoleniowe Indigo Żory
44-240 Żory, ul. Folwarecka 8
Na naszym kanale YouTube znajdziesz inspiracje:
https://www.youtube.com/channel/UCEiG3or1CTmmJ51HORiF1bA


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!