Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

#kupujeratuje: Ruszamy z nowym projektem - #GKSdlaBiznesu

13.05.2020 13:16 | 0 komentarzy | EK

Po sukcesie akcji #WykopmyWirusa, która miała na celu pomoc szpitalom, chcemy uruchomić kolejny, wykorzystujący potencjał klubu, projekt - #GKSdlaBiznesu. Tym razem kierujemy naszą pomoc w stronę biznesu czyli wszystkich - mniejszych i większych - firm, zarówno z okolic jak i z całej Polski.

#kupujeratuje: Ruszamy z nowym projektem - #GKSdlaBiznesu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Chyba nie ma w naszym życiu elementu, który nie został dotknięty pandemią i wszystkim, co z nią związane. Każdy z nas ma świadomość, że gospodarka jest kolejnym, po służbie zdrowia, sektorem, który najbardziej cierpi w obecnej sytuacji. Walka z wirusem spowodowała zawieszenie działalności wielkiej ilości przedsiębiorstw. W związku z tym, wiele z nich mierzy się teraz z ogromnymi problemami, ponosi straty. Niejeden pracodawca staje przed trudną decyzją o zwolnieniu części pracowników lub nawet ogłoszeniu upadłości.

Ta akcja to nasz ukłon w ich stronę. Jej celem jest poprawa jakości funkcjonowania oraz rozwój polskich przedsiębiorstw w obliczu pandemii koronawirusa. Obejmuje ona trzy etapy, a pierwszy z nich, właśnie dziś wchodzi w życie. Polega on na udostępnieniu naszego potencjału marketingowego lokalnym przedsiębiorstwom. W tym celu przygotowaliśmy specjalne pakiety sponsorskie zawierające nasze usługi, takie jak:

  • udostępnienie przestrzeni w naszym sklepie dla produktów danej firmy
  • przyciągnięcie klienta detalicznego
  • artykuły sponsorowane
  • filmy reklamowe

Każdy pakiet obejmuje również wsparcie prawne dotyczące rządowych programów pomocy dla firm. Ponadto, aby jeszcze bardziej wesprzeć lokalny biznes, zdecydowaliśmy, że koszt wszystkich pakietów będzie stanowił 50% ceny regularnej.

Do pierwszego etapu zapraszamy wszystkie lokalne firmy, które chcą poprawić swoją skuteczność, zwiększyć przychody i po prostu rozwinąć się mimo trudności, z którymi muszą się dziś zmagać. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu:

Marta Goik - nr tel.: 668 437 542, e-mail: marta.goik@gksjastrzebie.com 
Rafał Stano - nr tel.: 535 597 504, e-mail: rafal.stano@gksjastrzebie.com 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!