Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Darmowe szkolenia online marketing internetowy

12.05.2020 15:41 | 0 komentarzy | EK

ProcessTeam sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową, która gwarantuje stały rozwój kompetencji pracowników oraz stały rozwój wartości firm, na rzecz których pracujemy. Nasi konsultanci i trenerzy, posiadający wieloletnie doświadczenie biznesowe, pomagają rozwijać kompetencje w różnych obszarach i aspektach.

#kupujeratuje: Darmowe szkolenia online marketing internetowy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ProcessTeam budujemy i rozwijamy nasze umiejętności oraz praktyczną wiedzę w ramach wydzielonych centrów kompetencyjnych w następujących obszarach: zarządzania projektami, programami i portfelem projektów oraz innych metodyk i dobrych praktyk zarządczych; strategii i zarządzania organizacją; umiejętności menadżerskich; umiejętności sprzedażowych, a także w tak ważnym i często zaniedbywanym aspekcie jak rozwój osobisty pracowników.

Więcej szczegółów na stronie: https://processteam.pl/ 

DARMOWE SZKOLENIA ONLINE MARKETING INTERNETOWY

Zapraszamy do podniesienia swoich kwalifikacji w darmowym projekcie "BEZ B@RIER, BEZ GRANIC". Szkolenia obejmują 2 programy GoogleAds LUB Wordpress:

„Google Ads jako narzędzie reklamowe online” – szkolenie obejmuje następujące obszary: Informacja, Komunikacja, Tworzenie Treści, Przeglądanie, szukanie i filtrowanie informacji, Ocena informacji, Przechowywanie i wyszukiwanie informacji, Komunikacja z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych i aplikacji, Netykieta, Zarządzanie tożsamością cyfrową, Tworzenie treści, Integracja i przetwarzanie treści.

„Projektowanie i optymalizacja stron internetowych w Wordpress” – szkolenie obejmuje następujące obszary: Informacja, Komunikacja, Tworzenie Treści, Bezpieczeństwo, Przeglądanie, szukanie i filtrowanie informacji, Ocena informacji, Przechowywanie i wyszukiwanie informacji, Komunikacja z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych i aplikacji, Netykieta, Zarządzanie tożsamością cyfrową, Tworzenie treści, Integracja i przetwarzanie treści, Narzędzia służące ochronie, Ochrona danych osobowych.

Terminy zajęć:
22-24.05.2020 - Wordpress
23-24.05.2020 - Google Ads

Po szkoleniu zakończonym egzaminem uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabycie kompetencji!

Wymogiem udziału w projekcie jest spełnienie przez uczestnika następujących kryteriów:

  • ukończenie 25 lat,
  • zamieszkanie lub praca na terenie województwa śląskiego
  • zgłoszenie z własnej inicjatywy chęci uczestnictwa w szkoleniach,
  • znajdowanie się w jednej z grup defaworyzowanych: osoby powyżej 50 roku życia, osoby o niskich kwalifikacjach (wykształcenie ponadgimnazjalne)

Aby zgłosić się do projektu należy wypełnić i wysłać skan Formularza zgłoszeniowego.

Skan należy przesłać na mail: marta.gardela@processteam.pl 

ProcessTeam Sp z o.o.
Ul.Krucza 16/22
00-526 Warszawa
Tel. 519 618 120

Oddział w Katowicach
Ul. Mielęckiego 10
40-013 Katowice


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!