Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

#kupujeratuje: DAJ SOBIE SZANSĘ! Rekrutacja w SZKOLE ŻAK już trwa!

08.05.2020 15:11 | 0 komentarzy | MK

Jesteś pełnoletni ? Chcesz podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szansę na zatrudnienie ? Przed Tobą być może jedna z najważniejszych decyzji w życiu! Nie czekaj! Już dziś sprawdź ofertę naszej szkoły i UCZ SIĘ ZA DARMO! Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty, by być konkurencyjnym na rynku pracy.

#kupujeratuje: DAJ SOBIE SZANSĘ! Rekrutacja w SZKOLE ŻAK już trwa!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Edukacja w Szkole „Żaku” trwa rok, półtora lub dwa lata, w zależności od wybranego kierunku. Bezpłatne szkoły policealne pozwalają na uzyskanie tytułu technika na takich kierunkach:

- Technik Administracji,

- Technik BHP,

- Technik usług kosmetycznych,

- Technik archiwista,

- Technik Masażysta,

- Technik usług pocztowych i finansowych,

- Opiekun medyczny

- Florysta

- Opiekun w domu pomocy społecznej

- Opiekunka środowiskowa

Słuchacze szkoły policealnej oraz liceum otrzymują legitymację szkolną upoważniającą do ulgowych przejazdów komunikacją miejską i PKP. Warto dodać, że Szkoła "Żak" nie pobiera wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u, itp.

Warto wspomnieć, że w ofercie posiadamy kierunki płatne. Nauka trwa tylko rok i kończy się uzyskaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Polecamy:

- Trener personalny z elementami fitness,

- Konsultant ds. dietetyki,

- Wizażystka-Stylistka,

- Manikiurzystka,

- Rachunkowość i finanse,

- Dekorator wnętrz,

- Transport i logistyka,

- Rejestratorka Medyczna,

Posiadamy także Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

Dla osób po Gimnazjum lub Szkole Zawodowej (Branżowej), jest możliwość uzupełnienia wykształcenia o Liceum Ogólnokształcące trwające 3 lub 4 lata. Liceum jest płatne 99 zł miesięcznie. Po uzupełnieniu wykształcenia, jest możliwość kontynuowania nauki w Szkole Policealnej.

Nie czekaj, zapisz się już dziś !

Zadzwoń lub wejdź na www.zak.edu.pl i sprawdź pełną ofertę szkoły!

Posiadamy możliwość zapisów on-line.

Odwiedź nas:

Racibórz: ul. Długa 45, tel: 32 414- 02-54

Jastrzębie-Zdrój: al. Piłsudskiego 25, tel: 32 470-40-92

Rybnik: Plac Wolności 13, tel: 32 423-09-09


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!