Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: VISION LIGHTING – Twój partner w oświetleniu

08.05.2020 13:00 | 0 komentarzy | EK

Jeżeli szukasz partnera, który dostarczy Ci niezawodnych opraw oświetleniowych w technologii LED, które będą służyły bezawaryjnie przez długie lata - VISION LIGHTING z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.

#kupujeratuje: VISION LIGHTING – Twój partner w oświetleniu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

VISION LIGHTING to producent wysokiej jakości opraw oświetleniowych LED. Dzięki współpracy z najwyższej klasy producentami podzespołów oraz doskonałej jakości montażu, nasze oprawy cechuje bardzo wysoka żywotność sięgająca 100 000 godzin - dlatego udzielamy nawet 10 letnich gwarancji na nasze produkty. Wysoka wydajność opraw VISION LIGHTING pozwala na uzyskanie nawet 70% oszczędności zużywanej energii przy jednoczesnej poprawie jakości oświetlenia. VISION LIGHING zapewnia kompleksową obsługę inwestycji - od projektu oświetlenia i kalkulacji czasu zwrotu, po końcowy montaż opraw na obiekcie.

Indywidualne podeście do każdego projektu i klienta jest tajemnicą naszego sukcesu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie zespołu VISION LIGHTING zarezerwowany jest dla każdego naszego klienta!

  • Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w zakresie oświetlenia
  • Wykonujemy audyty oświetlenia
  • Przygotowujemy symulację kosztów i okresu zwrotu inwestycji
  • Opracowujemy profesjonalne projekty oświetleniowe
  • Posiadamy ekipy instalacyjne na terenie całego kraju
  • Pracujemy na produktach o najwyższej jakości
  • Udzielamy długich gwarancji i zapewniamy bezpłatny serwis pogwarancyjny

Zapraszamy do współpracy!

SIEDZIBA FIRMY

44-335 Jastrzębie-Zdrój
ul. Beskidzka 30 lok. 3
Tel.: +48 794 075 017
Tel.: +48 534 765 333
Tel.: +48 794 795 262
office@visionlighting.pl 

Więcej informacji na stronie: www.visionlighting.pl 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!