Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Prawdziwi Moto Pasjonaci!

08.05.2020 11:40 | 0 komentarzy | EK

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą motocykli typu chopper cruiser oraz odzieży, części i akcesoriów, a także serwisem i detailingiem motocykli. Jesteśmy ludźmi, dla których jazda na motorze jest pasją, więc znamy i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Dlatego stale poszerzamy nasz asortyment, aby nasi klienci mogli we wszystko zaopatrzyć się w jednym miejscu. W końcu wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną Moto Pasjonatów.

#kupujeratuje: Prawdziwi Moto Pasjonaci!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma Moto Pasjonaci została utworzona w roku 2019. Tak naprawdę pomysł na nią narodził się z pasji do jeżdżenia motocyklem. ,,Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” - te słowa Konfucjusza stały się naszym mottem. Chcieliśmy zajmować się motocyklami, więc początkowo robiliśmy to jako zajęcie w czasie wolnym. Później uczyliśmy się coraz więcej. Coraz bardziej poznawaliśmy tą branżę. Postanowiliśmy więc połączyć pracę i pasję. Kiedy sami zaczynaliśmy jeździć, przeszkadzało mi to, że aby zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, odzież oraz sam motor musieliśmy jeździć w różne miejsca. Firma MotoPasjonaci rozwiązuje ten problem dla ludzi w naszym regionie. Załatwicie tutaj wszystkie motocyklowe sprawy, od kupna motoru lub jego serwisu jeśli już go posiadacie, przez zaopatrzenie się w akcesoria oraz profesjonalną odzież, aż po pomoc mechaniczną. Dodatkowo możecie porozmawiać z nami i napić się pysznej kawy jak rider z riderem. Na pewno się dogadamy i zrobimy co w naszej mocy, byście byli z nas zadowoleni.

Jednak sklep motopasjonaci oferuje jeszcze więcej. W naszym asortymencie posiadamy również odzież i obuwie do użytku codziennego. Możecie się u nas ubrać od stóp do głów i wyglądać świetnie nie tylko na motorze . A akcesoria i gadżety do mieszkania związane z motocyklami, pomogą wam dać wyraz waszej pasji również w domu.

Siedziba firmy czyli warsztat, salon motocyklowy oraz sklep znajdują się przy ul. Wyzwolenia 147, 44-337 w Jastrzębiu-Zdroju. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 530712739. Możecie się z nami kontaktować również mailowo pod adresem: motocykle@motopasjonaci.pl lub przez facebooka: https://www.facebook.com/MotoPasjonaciJastrzebieZdroj/?ref=bookmarks

Najlepiej po prostu nas odwiedźcie - przecież nie macie daleko. Będziemy was wypatrywać.

Do zobaczenia!

Jastrzębie-Zdrój, ul. Wyzwolenia 147
Tel.: 530712739
motocykle@motopasjonaci.pl
Facebook: https://www.facebook.com/MotoPasjonaciJastrzebieZdroj/?ref=bookmarks 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!