Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy? Z OSK EXPERT z Jastrzębia-Zdroju zrobisz to skutecznie

08.05.2020 11:07 | 0 komentarzy | EK

Maksymalizowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez profesjonalne szkolenia nauki jazdy autorskimi metodami nauczania.

#kupujeratuje: Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy? Z OSK EXPERT z Jastrzębia-Zdroju zrobisz to skutecznie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O NAS

Przez 8 lat pracowaliśmy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego jako Egzaminatorzy prawa jazdy kat. B. Przeprowadziliśmy ponad 30 000 egzaminów państwowych, podczas których udało nam się zdiagnozować przyczyny częstych porażek przyszłych kierowców. Bazując na naszym bogatym doświadczeniu założyliśmy w 2019 własną szkołę nauki jazdy.

NAJWAŻNIEJSZY CEL

Najwyższy poziom nauczania, bo zależy nam na tym, żeby nasi kursanci:

  • zdali egzamin za pierwszym razem
  • po zdanym egzaminie z poczuciem bezpieczeństwa i pewności wyruszyli na drogi.

NAJLEPSZE WYNIKI

Nasze 100% zaangażowanie w osiągnięcie założonego celu sprawiło, że już po pierwszym roku naszej pracy udało nam się osiągnąć najwyższą zdawalność w Jastrzębiu Zdroju, która wyniosła aż 90%!

NASZA OBIETNICA

100% satysfakcja z poziomu nauczania

WYRÓŻNIA NAS:

  • NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ W JASTRZĘBIU ZDROJU - AŻ 90%,
  • DOŚWIADCZENIE W EGZAMINOWANIU,
  • 100% ZAANGAŻOWANIE W SUKCES NASZYCH KURSANTÓW

Męczy Cię jeżdżenie komunikacją miejską, na rowerze, bądź piesze wędrówki. Nie masz już dłużej ochoty prosić innych kierowców o podwózkę. Jeśli jesteś osobą, która lubi być samodzielna. Chcesz zyskać więcej czasu i komfortu w życiu. Marzysz o dobrej pracy lub o dalekich podróżach samochodem. Zdaj wymarzone prawko i zdobądź niezależność!

BEZPŁATNY E-BOOK OSK "EXPERT" DOWIEDZ SIĘ JAK ZDAĆ PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM I BEZ STRESU!

Na terenie Twojego miasta funkcjonuje kilkanaście szkół nauki jazdy, a ty nie wiesz, w której z nich zrobić kurs? Weź pod uwagę te kluczowe kwestie:

WYSOKA ZDAWALNOŚĆ

Potwierdza wysoki poziom nauczania i daje Ci gwarancję satysfakcji z kursu. Wybieraj szkoły z wynikiem powyżej 90%.

NAUKA ON-LINE i KONSULTACJE Z INSTRUKTOREM

Dzięki interaktywnym narzędziom nauki, uczysz się wtedy kiedy chcesz i masz czas. Dodatkowo jeśli napotkasz na tematy, które budzą Twoje wątpliwości od razu skonsultujesz je ze swoim instruktorem.

SZKOLENIE NA PLACU MANEWROWYM WORD

Daje Ci możliwości szlifowania umiejętności w miejscu w którym będziesz zdawać prawko. To bezcenne wsparcie. Warto mieć do niego dostęp w procesie nauczania.

DOŚWIADCZONY INSTRUKTOR

Dzięki temu poczujesz się pewniej i bezpieczniej podczas egzaminu i zwiększysz swoje szanse na zdanie za pierwszym razem. Tylko zaangażowany, doświadczony i wspierający Cię instruktor może sprawić, że Twój kurs na prawko będzie dla Ciebie przyjemnym i miłym doświadczeniem.

Warto wybrać szkołę w której uczą instruktorzy z doświadczeniem w egzaminowaniu. To prawdziwi Experci w swojej dziedzinie!

OSK EXPERT
Jastrzębie Zdrój, Jana Pawła II 1
Tel.: 884 383 754 lub 884 383 755
Biuro i sala wykładowa w Jastrzębiu Zdroju

Sala wykładowa w Wodzisławiu Śląskim oraz Olzie
Więcej informacji na: www.prawkoexpert.pl 

#ZdajPrawkoZaPierwszymRazemZExpertem


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!