Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Akademia Urody. Z nami odzyskasz piękno

07.05.2020 14:50 | 0 komentarzy | EK

Pracujemy dla Was od 2008 roku w Raciborzu, wcześniej pod nazwą "Gabinet kosmetyczny Maryla". W 2018 r. miejsce przekształciło się w AKADEMIĘ URODY. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, umiejętność pracy w zespole oraz indywidualne podejście do klienta...

#kupujeratuje: Akademia Urody. Z nami odzyskasz piękno
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pracujemy na renomowanych, francuskich kosmetykach takich firm jak ACADEMIE oraz GERNETIC. Naszą bazą są właśnie kosmetyki tych luksusowych marek, natomiast zabiegi są indywidualną kompozycją dla klientki. Academie jest to połączenie esencji piękna i naukowych osiągnięć, produkty posiadają wysokie stężenie składników aktywnych. W ofercie są oczywiście również zabiegi top of the top... Stylizacja paznokci oraz pielęgnacja stóp oparte są na renomowanej, niemieckiej firmie ALESSANDRO, która podobnie jak ACADEMIE jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród. Są to jedne z najbardziej wiodących marek na rynku. Praca na takich produktach to czysta przyjemność zarówno dla nas jak i klientek.

Zapraszamy więc na chwilę relaksu oraz złapanie oddechu po obecnie ciężkiej sytuacji.
POMYŚLMY O SOBIE!!! Już wkrótce zapraszamy do gabinetu...

Racibórz, ul. Wojska Polskiego 11, tel. 32 415 45 69
fb/akademiaurodyraciborz


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!