Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Niedługo się zobaczymy w restauracji Opavska :)

07.05.2020 13:23 | 0 komentarzy | EK

Mija już najgorszy czas. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Ogródki piwne przygotowane, grill już rozgrzany, beczki pełne złotego trunku. Restauracja kilkanaście razy wysprzątana i pachnąca.

#kupujeratuje: Niedługo się zobaczymy w restauracji Opavska :)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kiedy tylko będzie zgoda na otwarcie ruszamy pełną parą i czekamy na Was, drodzy goście.

Znów będziemy serwować smaczne dania kuchni czeskiej i śląskiej, lać pyszne napoje, mieszać drinki, piec ciasta. W menu czeskie specjały takie jak: kaczka, noga z królika, gulasz z knedlami i ser smażony, a także śląskie dania dobrze nam znane i desery własnych przepisów. W każdy piątek sezonu letniego smażyć się będą rybki na grillu. A to wszystko w towarzystwie czeskiego piwa Pillsner i Kozel.

Przypominamy również o cateringu, który działa i miejmy nadzieję, że już wkrótce będzie wyjeżdżał coraz częściej. Dobrze go już Państwo znacie, gdyż jest integralną częścią naszej oferty. Więc jeśli planujecie imprezę w domu, dzwońcie do nas niezwłocznie.

Zapraszamy już wkrótce.

Racibórz, ul. Opawska 114 (obok Lidla), tel. 698 101 888
www.opavska.pl 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!