Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

Kupuję-ratuję, czyli wszyscy kupujemy w Żorach!

07.05.2020 16:00 | 0 komentarzy | MK

Portal nowiny.pl rozszerza akcję społeczną  #kupujeratuje na kolejne miasta! Akcja działa już w Raciborzu, Wodzisławiu i Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju. Teraz chcemy pomóc firmom z Żor.

Kupuję-ratuję, czyli wszyscy kupujemy w Żorach!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem akcji  „Kupuję – ratuję. Wszyscy kupujemy w Żorach”  jest ratowanie lokalnych firm i naszych miejsc pracy w tym mieście.

- Mieszkańcy Żor - włączmy się wszyscy do akcji Nowiny.pl i róbmy zakupy w lokalnych firmach! – przekonują organizatorzy. Zapraszamy na stronę akcji społecznej: https://www.facebook.com/groups/kupujeratujeZORY

 Na czym to polega?

Jeśli wesprzemy lokalnych przedsiębiorców z Żor, w których najmocniej uderzył obecny kryzys, to pomożemy uratować miejsca pracy i płacone przez nich podatki, z których wszyscy (choć w różny sposób) codziennie korzystamy. Każdy z nas może pomóc - wydając (jeśli to tylko możliwe) swoje pieniądze na towary i usługi oferowane przez ludzi i firmy z naszego regionu - ludzi, którzy żyją w naszym sąsiedztwie od lat, firmy, w których pracujemy my sami lub nasi krewni, znajomi.

Na Facebooku stworzyliśmy grupę https://www.facebook.com/groups/kupujeratujeZORY, która bardzo szybko się rozrasta wśród społeczności żorskiej.

Grupa ta jest miejscem do prezentacji ofert i wspierania lokalnych przedsiębiorców z Żor. Każdy może dodawać oferty firm na grupie i inne informacje pomagające lokalnym przedsiębiorcom w tym mieście!

Zapraszamy przedsiębiorców do zapisywania się do grupy, aktywnego uczestnictwa i udostępniania w ramach tej żorskiej inicjatywy.

Dla uczestników grupy, czyli lokalnych przedsiębiorców mamy bezpłatną pomoc!

- My jako portal Nowiny.pl już dziś pomagamy, jak potrafimy - bezpłatnie udostępniamy oferty lokalnych firm na stronie akcji Kupuję-Ratuję www.nowiny.pl/kupuje-ratuje , na facebooku oraz w Nowinach Wodzisławskich i Nowinach Raciborskich  - dodają organizatorzy.

Przedsiębiorco z Żor: napisz do nas na mail r.kedzierski@nowiny.pl (tel. 668 191 013), aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji!

Czytelniku i konsumencie z Żor: właśnie teraz możesz pomóc – zapisz się do grupy na Facebooku https://www.facebook.com/groups/kupujeratujeZORY, sprawdzaj codziennie oferty firm z tego miasta i najważniejsze - rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej!

Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!

Do zobaczenia na https://www.facebook.com/groups/kupujeratujeZORY/