Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: „Mania gotowania” to nie tylko hasło reklamowe. To motto firmy Bryzol Catering

06.05.2020 15:16 | 0 komentarzy | EK

Smak, jakość i prostota - te trzy cechy wyróżniają realizacje żorskiej firmy. Firmę założyło dwóch profesjonalistów. Podczas jednej z rozmów doszli do wniosku, że nie ma firmy cateringowej która sprostałaby ich oczekiwaniom. Chcieli skupić w jednym miejscu smak, jakość, wygląd i przede wszystkim słodkie i słone. Tak narodził się Bryzol Catering, firma oferująca wszystkie te rzeczy i wiele więcej. Aktualnie w ofercie znajdą państwo oprawę gastronomiczną (słodko-słoną), obsługę kelnerską, kompleksowe zaopatrzenie przyjęć w namioty oraz dekoracje, dania na dowóz i flagowe Ciasto Ogniowe. Podążając za trendami i nie tracąc jakości, śląska firma w dalszym ciągu prężnie idzie do przodu, aby sprostać coraz wyższym oczekiwaniom.

#kupujeratuje: „Mania gotowania” to nie tylko hasło reklamowe. To motto firmy Bryzol Catering
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dla osób lubiących tradycyjne koryta mięsne, firma przygotowała ich nowoczesną wersję jaką są Blachy Biesiadne. Jest to zbiór Państwa ulubionych rodzajów mięs, kapusty oraz wyrobów ziemniaczanych, ułożonych na metalowej blasze. Dodatkowo, zawartość oraz wielkość blach zależy od Państwa preferencji, więc jest to idealne rozwiązanie na szybkie domowe spotkania i imprezy.

W tak ciężkim dla wszystkich okresie Bryzol Catering ruszył z abonentami obiadowymi oraz zamawianymi na telefon Ciastami Ogniowymi!

Obiady są przygotowywane tego samego dnia, a menu na cały tydzień zamieszczane jest w mediach społecznościowych firmy, aby klienci mieli pewność co zostanie dostarczone.

Ciasta Ogniowe to alternatywa, albo raczej aromatyczniejsza wersja dobrze wszystkim znanej pizzy. Delikatne, chrupkie ciasto nie przytłacza, a pozwala na wydobycie smaku świeżych dodatków. To coś dobrze nam znanego, ale w zupełnie nowej odsłonie. Przygotowane przez nas wariacje pozwolą na zaspokojenie każdego podniebienia.

Będzie nam niezmiernie miło móc dla Państwa gotować!

Zamówienia oraz zapytania ofertowe można wysyłać pod adres kontakt@bryzolcatering.pl  na profilu Facebook www.facebook.com/bryzolcatering lub telefonicznie pod numerem +48 533 363 155.

Pełną ofertę wraz z wariantami smakowymi Ciast Ogniowych znajdą Państwo na naszej stronie www.bryzol.pl oraz na profilu facebook.com/bryzolcatering.

Jesteśmy czynni codziennie w godzinach 12:00-20:00.

Bryzol Catering
ul. Bramkowa 3
44-240 Żory


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!