Piątek, 5 czerwca 2020

imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira

RSS

#kupujeratuje: Nowe garaże do wynajęcia w Raciborzu

05.05.2020 12:00 | 0 komentarzy | EK

To jedyny taki kompleks garażowy w Raciborzu, tak blisko centrum i o takim standardzie!

#kupujeratuje: Nowe garaże do wynajęcia w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Garaże znajdują się niedaleko centrum, na ul. Polnej 12.

Teren obiektu jest całkowicie ogrodzony, wjazd na posesję zabezpieczony szlabanem, otwierany zdalnie za pomocą pilota. Teren jest całodobowo monitorowany i ochraniany przez firmę ochroniarską ERA. Dodatkowo każdy garaż jest ubezpieczony od pożaru i innych zdarzeń losowych, dewastacji i OC. Możliwość podłączenia prądu. Obiekt jest utrzymany w czystości przez osobę do tego celu zaangażowaną.

Więcej informacji można uzyskać w firmie APS, tel. 601 107 704 lub u Zarządcy obiektu - w firmie Domestica, tel. 32 415 26 21


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!