środa, 5 sierpnia 2020

imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

RSS

#kupujeratuje: Tarcza antykryzysowa – na jakie formy wsparcia mogą liczyć przedsiębiorcy? Biuro Rachunkowe „Efekt” - zaprasza

10.04.2020 12:47 | 0 komentarzy | EK

Biuro Rachunkowe Efekt działa w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów - Certyfikat Księgowy nr 55044/2012. Gwarantuje on nie tylko legalność prowadzonego biura rachunkowego, ale również gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług. Ponadto, biuro ma wykupioną polisę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. To gwarantuje Państwu ochronę w razie jakichkolwiek błędów oraz daje pewność, że traktujemy prowadzenie biura rachunkowego i całą naszą pracę bardzo poważnie. 

#kupujeratuje: Tarcza antykryzysowa – na jakie formy wsparcia mogą liczyć przedsiębiorcy? Biuro Rachunkowe „Efekt” - zaprasza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zawsze staraliśmy się pomagać naszym klientom ograniczyć formalności związane z prowadzoną działalnością poprzez przyjmowanie od nich pełnomocnictw do instytucji takich jak Urzędy Skarbowe, Zakłady Ubezpieczeń Społecznych czy Urząd Miasta. Dzięki temu obecnie, gdy tak ważne jest ograniczanie kontaktów międzyludzkich możemy załatwiać w ich imieniu większość spraw urzędowych elektronicznie co jest niezwykle wygodne zwłaszcza teraz gdy kontakty z urzędnikami są bardzo utrudnione ze względu na to, że urzędy są obecnie pozamykane dla petentów.

Dodatkowo na bieżąco informujemy naszych klientów o dostępnych formach wsparcia w związku z wprowadzoną tarczą antykryzysową, o naborach wniosków jak i pomagamy w wypełnianiu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.efektzory.pl oraz profilu na facebooku https://www.facebook.com/efektzory/ 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!