Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

#kupujeratuje: Pani Kropka: Zapraszam Was do mojego zielonego świata!

07.04.2020 12:24 | 0 komentarzy | MK

Tworzę naturalnie piękne i samoobsługowe dekoracje z roślin stabilizowanych. Wszystkie obrazy są wykonane ręcznie z najwyższej jakości chrobotka reniferowego, mchu leśnego, mchu poduszkowego i innych darów natury.

#kupujeratuje: Pani Kropka: Zapraszam Was do mojego zielonego świata!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obrazy idealnie nadają się min. na prezenty urodzinowe, rocznicowe, śluby, parapetówki oraz jako wyjątkowy dodatek do Twojego domu.  Zapraszam również do współpracy firmy, którym pomogę wprowadzić piękno natury do biur, gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych, kawiarni itp.

Obraz z chrobotkiem będzie cieszyć Twoje oko i oko osoby obdarowanej przez długie lata zachowując swoją pierwotną postać. Oprócz swojej unikatowości wykazuje m.in. właściwości antyalergiczne, antystatyczne, oczyszcza powietrze, nie wymaga podlewania i pielęgnacji, mech nie rozrasta się, wskazuje poziom wilgotności w pomieszczeniu i jest całkowicie bezpieczny zarówno dla ludzi jak i zwierząt.

Po więcej inspiracji zapraszam na:

Facebooka: Pani Kropka Dekoruje https://www.facebook.com/PaniKropkaDekoruje/

Instagram: Pani_kropka_dekoruje https://www.instagram.com/pani_kropka_dekoruje/

e-mail: Pani_kropka@onet.pl

tel. +48 608 178 400

Panikropkadekoruje.pl


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!