Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Kupuję-ratuję, czyli każdy może pomóc. Promujemy już ponad 120 firm! Dołącz i TY

03.04.2020 13:45 | 0 komentarzy | MK

3 kwietnia portal nowiny.pl ruszył z akcją społeczną „Kupuję–ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii. Promujemy bezpłatnie już ponad 120 firm!

Kupuję-ratuję, czyli każdy może pomóc. Promujemy już ponad 120 firm! Dołącz i TY
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeśli wesprzemy lokalnych przedsiębiorców, w których najmocniej uderzył obecny kryzys, to pomożemy uratować miejsca pracy i płacone przez nich podatki, z których wszyscy (choć w różny sposób) codziennie korzystamy. Każdy z nas może pomóc - wydając (jeśli to tylko możliwe) swoje pieniądze na towary i usługi oferowane przez ludzi i firmy z naszego regionu - ludzi, którzy żyją w naszym sąsiedztwie od lat, firmy, w których pracujemy my sami lub nasi krewni, znajomi.

Na portalu nowiny.pl, a także w Nowinach Raciborskich i Nowinach Wodzisławskich, prezentujemy krótkie oferty firm z naszego regionu. Tych, które zgłaszają się do naszej akcji. Nie oceniamy, czy ich towary i usługi są wystarczająco dobre lub tanie. Decyzja, czy z nich skorzystacie, należy do was. Robimy to całkowicie bezpłatnie, bo wszyscy „jedziemy na jednym wózku” i po prostu czujemy, że teraz tak trzeba.

Sami jesteśmy stąd, tu pracujemy, zachęcamy was do czytania naszych gazet i portalu, korzystania z naszej oferty reklamowej. Wierzymy, że w tym trudnym czasie „lokalny patriotyzm” szczególnie ma sens, ale do słów należy dodać konkretne działania.

Akcja „Kupuję-Ratuję” potrwa jeszcze 1 tydzień. Wszystkie firmy, które zgłoszą swój akces do 18 maja br. będą mogły skorzystać z darmowej promocji.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka Nowiny.pl, aby zgłosić również swoją firmę do akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc – sprawdzaj codziennie oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej!

Pamiętaj: Twoje udostępnienie i zaangażowanie ma znaczenie!

Do zobaczenia na nowiny.pl/kupuje-ratuje!

Zapiszcie się również do Wydarzenia na Facebooku żeby być na bieżąco tutaj: https://www.facebook.com/events/213786969881863/