środa, 22 stycznia 2020

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Kultura

Recital Ewy Musialik z Atlantydy

21.09.2012 11:14 | 0 komentarzy | e

Znana z występów z Klubem Poezji Śpiewanej "Atlantyda" Ewa Musialik wystąpi z recitalem w sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury w sobotę 22 września o godz. 18.00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

- Zapraszamy wszystkich chętnych, wszystkich miłośników poezji śpiewanej, wieczór zapowiada się bardzo nastrojowo - mówi Janina Wystub, dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury.

Raciborskie Centrum Kultury skupia amatorski ruch artystyczny, to tutaj nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli spotykają się, działają w zespołach i grupach. To tutaj mogą rozwijać swoje pasje taneczne, aktorskie, wokalne, fotograficzne. To tutaj, w swoich zespołach dorastają i dojrzewają.

I tak m.in. w Raciborskim Centrum Kultury od kilkunastu już lat działa, wychowuje i wypuszcza w świat młodych ludzi Klub Poezji Śpiewanej "ATLANTYDA". Instruktorką jest Irena Hlubek. Skupia wokół siebie młodzież śpiewającą i grającą na instrumentach, jak również piszącą własne teksty i muzykę. Członkowie zespołu niejednokrotnie występują na prestiżowych konkursach poezji śpiewanej zajmując wysokie lokaty.

Atlantyda od wielu lat organizuje koncerty na terenie Raciborza i poza nim m.in "Zaduszki Poetyckie", letnie koncerty na Rynku w Raciborzu, "Suplement do walentynek" czy "Jeszcze w zielone gramy".

Do Atlantydy może dołączyć każdy kto poezję śpiewaną nosi w sercu. Klub czeka na wokalistów i instrumentalistów.

A tymczasem już jutro 22 września o 18.00 Ewa Musialik zaprasza na swój recital, w sali kameralnej Raciborskiego Centrum Kultury, wstęp jest wolny.

(RCK)