Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Kultura

Gruba wakacyjna biba z Grubym Lolem

01.07.2011 11:34 | 4 komentarze | e

8 lipca w klubie Babylon w Raciborzu odbędzie się pierwsza wakacyjna gruba biba, tym razem z Grubym Lolem w tle.To impreza dla miłośników hip-hopu.

Gruba wakacyjna biba z Grubym Lolem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Tego wieczoru zapodamy wam coś, czego nie było jeszcze w naszym rodzimym miasteczku. Różnorodność wykonawców kultury hip-hop w tym wykonaniu powinna trafić wam w 1000% do gustu - zachęcają organizatorzy: BSY.PL  i Buyay Sie YO! Wjazd 5 zł, start o 19.00.

Wystąpią:

HK Rufijok - reprezentant Protest Songu & Silesia Crime
http://www.silesiacrime.com/?hk-rufijok%2C45

Pochodzi z Rydułtów (dokładnie z dzielnicy Radoszowy). Pierwszy raz zetknął się z kulturą hip-hop ok. 13 roku życia – pożyczył kilka kaset z rapem od starszej kuzynki. Po kilkakrotnym przesłuchaniu doszedł do wniosku, że to jest właśnie muzyka, której szukał. Postanowił zagłębiać się w ten nurt coraz bardziej. Poznał też ludzi, których jako jedynych w okolicy, interesowała ta kultura –>BRWA CREW 4 LIFE! Po jakimś czasie doszedł do wniosku, że chciałby włożyć coś od siebie do hip-hopu. Zaczął najpierw od bombingu z kilkoma zajawkowiczami.

Rufijok - ”Who? Ja w to wbijom!” jest to płyta na bitach najlepszych producentów i z udziałem konkretnych gości śląskiej rap sceny i nie tylko. Oryginalość tej płyty zainteresowała takich producentów bitów jak D.I.N.O, BRK, Dj HWR, Grubsonczy Młody. A na płycie usłyszymy gościnnie wiele ciekawych nawijek: Metrowy,Grubson, Bu, Rahim, Majkel, Skorup, Marian Wielkopolski aka Mass Cypher, Perez, Gajos, Fresh, Fobia, MC. Niepodważalnie współpraca z taką ekipą pomoże młodemu nawijaczowi ze Śląska rozwinąć skrzydła.

Fresh Pack /Hip Hop, R'nB, Capoeira/
To grupa gorących i czarujących hip-hopowych profesionalnych tancerek, które wystąpią w kilku setach podczas imprezy oraz posmak Capoeiry. Wystąpi dwóch reprezentantów tej grupy taneczno-walecznej, którzy też będą mieli swoje wyjścia i zaprezentują to co potrafią w kilku odsłonach

Edyta Woźniak /Belly Dancer/
Taniec Brzucha. Tancerka reprezentujaca ten styl tańca potrzepie trochę waszymi zmysłami. Tak jak wcześniejsze tancerki i tancerze Belly Dancer wystąpi w kilku odsłonach.

Do tańca i hulańca przygrywać będzie Juvson Selecta /Grube Lolo/ http://www.facebook.com/GrubeLolo oraz  2rek & Leon /macabrismix/Genercja Lunatyków/ http://bsy.pl/