Poniedziałek, 29 listopada 2021

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Kultura

30 lat minęło... Zespół Raz Dwa Trzy będzie świętować urodziny w Wodzisławiu. Będziecie?

23.11.2021 14:54 | 0 komentarzy | AgaKa

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności. W jubileuszowym wydaniu pojawią się w Wodzisławiu Śląskim.

30 lat minęło... Zespół Raz Dwa Trzy będzie świętować urodziny w Wodzisławiu. Będziecie?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze

To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.

- Bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście, bo te 30 lat minęło nam jak jeden koncert – mówią artyści.

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 25 listopada o godzinie 18.00. Bilety w cenie 110 zł.