Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Kultura

Maluchy w krainie dźwięku - koncert dla najmłodszych już w najbliższą niedzielę w RCK

15.02.2021 09:53 | 0 komentarzy | rck

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na koncert w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku” zatytułowany „Przeboje przedszkolaka” już w najbliższą w niedzielę - 21 lutego 2021 o godz. 15:30 (sala kameralna RCK RDK przy ul. Chopina 21).

Maluchy w krainie dźwięku - koncert dla najmłodszych już w najbliższą niedzielę w RCK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
luty
21 niedziela

W programie koncertu królować będą lubiane i łatwo wpadające w ucho przedszkolne przeboje znane pokoleniom. To one tym razem nadawać będą ton zabawom najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są  w oparciu i badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

W urozmaiconą zabawą muzyczną podróż zabierze milusińskich skrzypaczka, fantastyczny pedagog i animatorka kultury - Dorota Banaś.

Bilety w cenie 15 zł ulgowy (dzieci) 25 zł normalny (dorośli) do nabycia w kasach RCK oraz https://biletyna.pl/event/sector/id/392717

Honorowane są raciborskie karty: Rodzina + i Senior 60+.

źródło: RCK