Niedziela, 26 września 2021

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

Kultura

W jakiej formule zostanie przeprowadzony XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd?

24.11.2020 12:48 | 0 komentarzy | d

Tradycji stanie się zadość. Raciborska biblioteka ogłasza XIX edycję Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd „Wszyscy Pana witajcie i pięknie Mu zaśpiewajcie” w wersji online. Do udziału zaproszone są także całe rodziny. Organizatorzy czekają na nagrania do 15 grudnia.

W jakiej formule zostanie przeprowadzony XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rusza XIX edycja Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd „Wszyscy Pana witajcie i pięknie Mu zaśpiewajcie”, którego celem jest pielęgnowanie tradycji śpiewania polskich kolęd przez dzieci w wieku przedszkolnym.

W tym roku przegląd odbędzie się w nieco innej niż zawsze formule. Po pierwsze udział w przeglądzie mogą wziąć nie tylko reprezentacje raciborskich przedszkoli, ale także rodziny, w których przynajmniej jedno dziecko jest w wieku przedszkolnym. Po drugie przegląd odbywa się w formule online - nagranie należy przesłać do biblioteki do 15 grudnia.

– Nagrania zostaną opublikowane tuż przed świętami, a uczestnicy mogą liczyć na drobne upominki. Zachęcamy gorąco do udziału! – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.

Szczegółowy regulamin i formularze zgłoszenia dostępne TUTAJ.

źródło: MiPBP Racibórz 

Ludzie:

Małgorzata  Szczygielska

Małgorzata Szczygielska

Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.