środa, 2 grudnia 2020

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Kultura

Epidemia koronawirusa:

Propozycje biblioteki na Ostrogu: slajdowiska online [ZAPOWIEDZI]

17.11.2020 11:01 | 0 komentarzy | d

We wtorek 24 listopada opowieści z Wysp Brytyjskich a dzień później próba odpowiedzi na pytanie, dlaczego Jan Paweł II lubił wtorki, a papież Franciszek ma uśmiech dla każdego. Filia nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu zaprasza na spotkania online z Jolantą Reisch-Klose.

Propozycje biblioteki na Ostrogu: slajdowiska online [ZAPOWIEDZI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jolanta Reisch-Klose to znana czytelnikom w Raciborzu autorka książek dla dzieci i dorosłych, dziennikarka i redaktorka, tłumaczka z języka angielskiego, założycielka i wykładowczyni Alternatywnej Szkoły Dziennikarstwa i Literatury, laureatka wielu konkursów dziennikarskich i literackich.

W ramach listopadowego Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu we wtorek 24 listopada o godz. 16.30 Jolanta Reisch-Klose poprowadzi spotkanie „Niech Bóg chroni królową - opowieść z Wysp Brytyjskich”. Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting: https://biblrac.clickmeeting.com/jolanta-reisch-klose-slajdowisko.

Z kolei w środę 25 listopada o godz. 17.00 dowiemy się, czego mogą nas nauczyć życiorysy dwóch Ojców Świętych? Jakie, uznawane przez Nich wartości należy pielęgnować? To spotkanie dedykowane jest zarówno dzieciom, jak i dorosłym! Do spotkania można dołączyć tutaj: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-jolanta-reisch-klose.

Spotkania realizowane są w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

źródło: MiPBP Racibórz