Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Kultura

Kultura z dostawą do domu powraca

09.11.2020 13:20 | 0 komentarzy | rck

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń rządu i zawieszeniem działalności placówek kultury do końca listopada, powracamy z naszym projektem bezpośredniej dostawy kultury dla naszych odbiorców czyli: #KulturazDostawądoDomu.

Kultura z dostawą do domu powraca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Podobnie jak wczesną wiosną, przy pierwszym zamknięciu będziemy publikować codziennie ciekawe rzeczy ze świata kultury i sztuki- zarówno takie umilające nam wszystkim dzień - jak dobra piosenka na poprawę humoru oraz video tutoriale: np. jak wykonać własnoręcznie efektowne ozdoby świąteczne czy też jak nadać drugie życie przedmiotom pozornie bezużytecznym. Nie zabraknie również ciekawych recenzji i wywiadów w ramach Racibórz Art. Będziemy także zarażać Was folklorem wspólnie z Zespołem Pieśni i Tańca im. J. Rymszy „Strzecha”, publikując video warsztaty z zakresu sztuki ludowej.

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wrócić do bezpośrednich spotkań z Wami i ponownie się dla Was otworzyć. Trzymajcie się zdrowo!

Do artykułu dołączamy filmik, który pracownicy Raciborskiego Centrum Kultury zrealizowali wiosną br. o tym jak dostarczają kulturę do domu!

źródło: RCK