Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Kultura

Epidemia na Śląsku:

RCK dba o bezpieczeństwo publiczności

29.10.2020 08:40 | 1 komentarz | rck

Sprawdź, jakie środki bezpieczeństwa wprowadzono w Raciborskim Centrum Kultury, aby nie narażać widzów oraz słuchaczy na ryzyko zakażenia.

RCK dba o bezpieczeństwo publiczności
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jako Raciborskie Centrum Kultury dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas organizowanych przez nas wydarzeń. Przy obecnych wymogach 25% publiczności, zagospodarowane jest maksymalnie 135 miejsc naszej sali widowiskowej RCK RDK i 50 miejsc DK Strzecha – bezpieczne rozproszenie.

Ponadto pilnujemy obowiązkowej dezynfekcji rąk, a mają to Państwu ułatwić nasze automatyczne dystrybutory rozstawione w holu, które po podstawieniu dłoni podają odpowiednią ilość płynu. Używamy również ozonatora, który jest w stanie obsłużyć kubaturę naszej sali widowiskowej. W przypadku dwóch koncertów jednego dnia, nasza ekipa czyści wszystkie miejsca siedzące w przerwie między wydarzeniami, a także toalety, korytarze, poręcze, klamki itp. Cała obsługa jest w maskach lub przyłbicach i rękawicach ochronnych. Publiczność również ma obowiązek zakrywania ust i nosa.

Przygotowaliśmy tę krótką informację nt. bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego w naszej placówce, po Państwa licznych telefonach i mailach. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty kulturalnej.

źródło: RCK