Piątek, 23 października 2020

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Kultura

Rafał Hetman o reportażach. Zapowiedź spotkania online w bibliotece

02.09.2020 11:05 | 0 komentarzy | ż

Specjalista od literatury faktu, przede wszystkim reportaży – Rafał Hetman, będzie kolejnym gościem raciborskiej biblioteki w ramach programu „Kultura w sieci”. Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej w środę 9 września.

Rafał Hetman o reportażach. Zapowiedź spotkania online w bibliotece
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
wrzesień
9 środa

Rafał Hetman o reportażach - spotkanie online w bibliotece

Start 09.09.2020 o godz. 18:00 wstęp wolny

Rafał Hetman - bloger, dziennikarz. Od 2013 roku prowadzi blog o literaturze faktu CzytamRecenzuje.pl, który w rankingu magazynu “Press” zajął III miejsce wśród najlepszych polskich blogów książkowych. Twórca kanału na YouTube „Rafał Hetman o książkach”. Jako dziennikarz jeździł do Izraela, Egiptu i Hiszpanii, publikował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku Polska the Times”, „Angorze”, magazynie „Chidusz”. Autor inicjatyw promujących czytelnictwo.

Spotkanie odbędzie się w środę 9 września o godz. 18.00. Do spotkania można dołączyć tutaj: https://biblrac.clickmeeting.pl/spotkanie-z-rafalem-hetmanem/register.

Organizatorzy zachęcają do wcześniejszej rejestracji!

Przypomnijmy, projekt „Raciborska biblioteka nie zostawia czytelnika” zakłada realizację działań kulturalnych on-line. W czerwcu odbyły się spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke, Anną Dziewit-Meller i Jackiem Hugo-Baderem a w lipcu koncert Kuby Blokesza. Wszystkie nagrania są dostępne na kanale biblioteki na YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PL6xW5Uk6xGnhAzZC_AMXP9XPZCbm87cD-

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

źródło: MiPBP w Raciborzu