Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Kultura

Letni teatr powrócił na schody biblioteki [ZDJĘCIA]

03.08.2020 11:11 | 0 komentarzy | d

Dowcipnie o stereotypach, relacjach, miłości, dzieciach i gotowaniu. Z lekkością, klasą i aktorskim temperamentem. Uwielbiany przez raciborzan Letni Teatr na Schodach powrócił. W sobotni wieczór biblioteka zaprosiła swoich czytelników na monodram komediowy Teatru RAWA w stylu stand-up comedy pt. „Kobieta idealna”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech. W każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy. Kobieta idealna poradzi sobie z każdym domowym kryzysem. Jedną ręką ugotuje, drugą posprząta, trzecią naprawi, czwartą pogłaszcze, piątą zarobi, świat uratuje... Zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy. Zawsze piękna i pachnąca. Wymarzona nad kuflem piwa. Wykreowana w reklamach margaryn i proszków do prania.

Czy jest tylko mitem wywołującym kobiece kompleksy? Jak zostać Kobietą idealną? Wie o tym doskonale żywiołowa trenerka personalna – Ilona (w rolę wcieliła się znana i lubiana śląska aktorka, Ewa Kubiak z Teatru RAWA w Katowicach). Wie już także raciborska publiczność, która dała się wciągnąć do wspólnej zabawy.

Obszerna fotorelacja ze spektaklu TUTAJ.

źródło: MiPBP Racibórz