Sobota, 6 czerwca 2020

imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego

RSS

Kultura

Zespół Taneczny SKAZA dołączył do Hot16Challenge2 [WIDEO]

19.05.2020 18:03 | 0 komentarzy | kozz

Szefowa Zespołu Tanecznego SKAZA i jej podopieczna Agata Kruszelnicka odpowiedziały na nominację rapera do Hot16Challenge2. Nominował Robert Kurzeja "Bobo LwS". Zobaczcie jak poradziły sobie dziewczyny z wykonaniem zadania! 

Zespół Taneczny SKAZA dołączył do Hot16Challenge2 [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- MY, czyli Agata ŻUK Kruszelnicka i Manuela Krzykała jako nominowane przedstawicielki Zespół Taneczny SKAZA przygotowałyśmy swoją "szesnastkę" z małym tanecznym dodatkiem. Vice Mistrzyni Świata w tańcu Street Dance oraz SKAZowa super szefowa zrobiły to oczywiście po swojemu - napisała Manuela Krzykała na swoim profilu w portalu społecznościowym. 

Manuela i Agata nominowały: Judytę Pisarczyk, Kasię Lisowską, FunkyFree - Dance Studio Kraków i Akademię Tańca "Szał" Białystok.

#Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network.