środa, 12 sierpnia 2020

imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

RSS

Kultura

Już jest premierowy singiel Kamili Krawczyk z Rydułtów [WIDEO]

07.05.2020 20:00 | 0 komentarzy | ska
Ostatnia aktualizacja: 07.05.2020 22:35

Jak zapowiadaliśmy dwa tygodnie temu, w sieci dzisiaj (7 maja) pojawił się debiutancki singiel rydułtowianki Kamili Krawczyk. Piosenka "Better Part" została nagrana z muzykami z reginonu, a klip powstał w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. ZOBACZ WIDEO!

Już jest premierowy singiel Kamili Krawczyk z Rydułtów [WIDEO]
fot. EM Studio
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już jest premierowy singiel Kamili Krawczyk z Rydułtów [WIDEO]

Kamila Krawczyk, 15 letnia dziewczyna z małego miasta na Górnym Śląsku okazała się eksplozją talentów a także obserwatorką dziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki. Tworzy piosenki w klimatach pop, indie inspirowane mnogością emocji które dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków. Kamila pracuje na nad materiałem wraz z DaMo Producent (min. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamil Krawczyk), ekipa wydaje swoją muzykę pod własnym niezależnym labelem Nie To Nie Records (www.ntnrec.pl).

Singiel “Better Part” jest pierwszym utworem ww. duetu producenckiego opowiadającym o trudnej miłości nastolatków. Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi. Zapraszamy do słuchania. W produkcji są już kolejne single, czekamy z niecierpliwością!