Wtorek, 20 kwietnia 2021

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Kultura

Aneta Czarnocka-Kanik wśród finalistów MK Jazz Foto 2020

05.05.2020 11:49 | 0 komentarzy | ska

Zakończyła się druga edycja konkursu MK Jazz Foto, w której w szranki stanęli najlepsi fotografowie koncertowi z całej Polski. Wśród finalistów znalazła się jastrzębianka - Aneta Czarnocka-Kanik. 

Aneta Czarnocka-Kanik wśród finalistów MK Jazz Foto 2020
fot. Aneta Czarnocka-Kanik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aneta Czarnocka-Kanik wśród finalistów MK Jazz Foto 2020

Organizatorem MK JAZZ FOTO jest Międzynarodowa Fundacja Jazz nad Odrą przy współpracy z magazynem "Jazz Forum" oraz "Strefą Kultury Wrocław". Kuratorem konkursu i wystawy jest znany wrocławski jazzograf Lech Basel, laureat JJA Jazz Awards – prestiżowego plebiscytu amerykańskich dziennikarzy z Jazz Journalists Association.

Przedmiotem konkursu była fotografia jazzowa; zdjęcia wykonane techniką dowolną (również kolaże), po 2000 roku, dotychczas nigdzie nienagrodzone. Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie trzy prace.

Wśród finalistów konkursu znalazła się Aneta Czarnocka-Kanik, fotografka z Jastrzębia-Zdroju, specjalizująca się w zdjęciach koncertowych. W finale konkursu MK JAZZ FOTO znalazła się fotografia Piotra Schmidta grającego na trąbce podczas Bielskiej Zadymki Jazzowej. Mimo, że jastrzębianka nie stanęła na ścisłym podium, zakwalifikowała się do wystawy konkursowej, która ma odbyć się w dniach 6-10 października 2020 r. 

ZOBACZ ZDJĘCIA ANETY CZARNOCKIEJ-KANIK W SERWISIE INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/aneta.kanik.musicphotography/