Piątek, 25 września 2020

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

Kultura

I znowu zachwyciła jurorów! Ewelina Kozub idzie jak burza w The Voice Kids

10.02.2020 10:02 | 0 komentarzy | juk

Emocje w The Voice Kids rosną z odcinka na odcinek. Ewelina Kozub z Lubomi po raz kolejny zachwyciła swoim wokalem i awansował do finału muzycznego programu.

I znowu zachwyciła jurorów! Ewelina Kozub idzie jak burza w The Voice Kids
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mimo że to już trzecia odsłona polskiej edycji The Voice Kids, w naszym kraju nadal nie brakuje niezwykle zdolnych, młodych wokalistów, którzy marzą o wielkiej karierze. W minioną sobotę (8.02) w Bitwach zmierzyli się członkowie drużyny Barona i Tomsona. Na scenie wystąpiła również pochodząca z Lubomi Ewelina Kozub.

Nastolatka zmierzyła się z Olą i Kingą. Dziewczyny zaśpiewały "Domino" Jessie J. - Lepiej nie dało się zacząć bitw. Trzy bardzo mocne głosy, ale ja poszedłbym dalej z Olą - powiedział po występie Dawid Kwiatkowski. - To był bardzo dojrzały występ. Powinnyście występować jako trio, bo rewelacyjnie brzmicie razem. Ja bym poszła ze Ewelinką - skomentowała Cleo. Popis młodych wokalistek był na tyle wyrównany, że jurorzy nie mogli się szybko zdecydować. - Współczuje chłopakom. Mega wyrównany poziom. Trzy mocne głosy - mówił Kwiatkowski. - Bardzo rasowy występ. Brzmicie jak diwy. Na miejscu chłopaków wzięłabym wszystkie trzy - dodała Cleo.

Ostatecznie Baron i Tomson zadecydowali, że to Ewelina była najlepsza. Spośród szóstki dzieciaków, które wygrały bitwy, jurorzy musieli wybrać zaledwie trójkę. Zaprezentowali oni jeszcze raz swoje piosenki z Przesłuchań ciemno. I tutaj kolejny sukces młodej mieszkanki Lubomi, która awansowała do finału programu. Nagranie z występu Eweliny dostępne tutaj.