Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Kultura

Epidemia koronawirusa:

Tak w Nędzy spędzali ferie

28.01.2020 08:57 | 0 komentarzy | d

Ferie zimowe to znakomity czas na rozwijanie i odkrywanie swoich talentów i zainteresowań. Podczas tegorocznej „Akcji zima” w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy zorganizowano wiele atrakcji.

Tak w Nędzy spędzali ferie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odbywały się zajęcia plastyczne, sportowe, gry i zabawy ruchowe, teatralne i bębniarsko-cyrkowe. W pierwszym tygodniu ferii dzieci wyjechały na wycieczkę do Pszowa do FlyParku. Park trampolin zapewnił uczestnikom sporą dawkę sportowych wrażeń połączoną z doskonałą zabawą. W drugim tygodniu odbyła się wycieczka do Wrocławia. Uczestnicy odwiedzili Wrocławski Teatr Lalki, gdzie zobaczyli spektakl „Co krokodyl jada na obiad”, a w Manufakturze Cukierków i Lizaków wzięli udział w warsztatach, podczas których wykonywali własnoręcznie słodkie czary-mary. Na zakończenie „Akcji zima”, GCK, zorganizował bal karnawałowy pt. „Na królewskim dworze”. Były tańce, harce, gry i zabawy, bańki mydlane i konfetti.

– Ferie, ferie i po feriach. Gminne Centrum Kultury w Nędzy serdecznie dziękuje rodzicom, dzieciom i zaproszonym instruktorom za poświęcony czas, zaufanie i obecność – czytamy w informacji prasowej.