Czwartek, 26 listopada 2020

imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

RSS

Kultura

Epidemia na Śląsku:

WCK rozpoczyna współpracę z Filharmonią Śląską

15.10.2019 13:52 | 1 komentarz | AgaKa

Wodzisławskie Centrum Kultury i Filharmonia Śląska we wrześniu br. podpisały oficjalne porozumienie o współpracy. Obie strony przypieczętowały tym samym dotychczasowe owocne współdziałanie i wyznaczyły plany na przyszłość.

WCK rozpoczyna współpracę z Filharmonią Śląską
fot. WCK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W kwietniu br. w Katowicach doszło do spotkania dyrektora Wodzisławskiego Centrum Kultury, Krzysztofa Jarocha z dyrektorem Filharmonii Śląskiej, Adamem Wesołowskim. Owocem tego spotkania jest zawiązane z początkiem nowego sezonu artystycznego oficjalnego porozumienia, w ramach którego instytucje deklarują wzajemne wsparcie oraz dalekosiężną współpracę mającą na celu tworzenie bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej miasta oraz regionu.

- To kolejny ważny krok na drodze naszego wspólnego działania i tworzenia wodzisławskiej oferty kulturalnej. Wierzę, że porozumienie o współpracy przyczyni się do realizacji wielu ciekawych inicjatyw. Jesteśmy jedyną placówką, z którą Filharmonia Śląska podpisała tego typu porozumienie - informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.