Poniedziałek, 1 czerwca 2020

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

RSS

Kultura

Raciborski Miraż wystąpi podczas konferencji Interpolu

14.05.2019 14:05 | 0 komentarzy | d

Zespół MIRAŻ wystąpi wraz z Orkiestrą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i wykona oprócz repertuaru patriotycznego kilka pieśni z klasyki estrady piosenki światowej. Koncert poprowadzi m.in. Anna Guzik, ponadto wystąpi w nim m.in. Marcin Jajkiewicz.

Raciborski Miraż wystąpi podczas konferencji Interpolu
W listopadzie ubiegłego roku raciborski MIRAŻ występował już wspólnie z Orkiestrą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach z okazji jej 45-lecia istnienia.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół wokalny MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu został zaproszony do udziału w specjalnym koncercie w ramach 47. Europejskiej Konferencji Regionalnej Interpolu, którą zaplanowano na 30 maja w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

- 17 maja w siedzibie MDK w Raciborzu odbędą się kilkugodzinne próby Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji oraz wokalistów zespołu MIRAŻ. Wokalistom zespołu MIRAŻ, który w swoich szeregach zrzesza głównie młodzież szkół ponadpodstawowych miasta Racibórz, życzymy powodzenia – mówi Katarzyna Tańska z raciborskiego MDK-u.

źródło: MDK, oprac. (d).