Piątek, 3 lipca 2020

imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

RSS

Kultura

Zabrzmią covery po śląsku. Kto jeszcze wystąpi na Powitaniu lata w Radlinie?

09.05.2019 20:29 | 1 komentarz | juk

Radlińska impreza organizowana na powitanie nadchodzących miesięcy letnich zapowiada się jako dzień przepełniony muzycznymi różnościami. Śląskie klimaty będą przeplatane zagranicznymi rytmami.

Zabrzmią covery po śląsku. Kto jeszcze wystąpi na Powitaniu lata w Radlinie?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podobnie jak w ubiegłych latach Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie organizuje festyn pn. Powitanie lata. Cieszące się popularnością wydarzenie to dzień pełen atrakcji dla dużych i małych miłośników dobrej zabawy. Koncerty tak jak w poprzednich latach odbędą się na placu Radlińskich Olimpijczyków.

Impreza odbędzie się 15 czerwca. Od godz. 16.00 plenerową sceną zawładnie Orkiestra Dęta Marcel, grupa Mażoretek oraz soliści radlińskiego MOK-u. Między godz. 17.30 a 19.30 odbędzie się festiwal kolorów. Gwiazdą wieczoru będzie koncert zespołu Frele. Trio znane z takich utworów jak "Dejta Cicho", "Despacito" i "Achim", czyli śląskich coverów znanych hitów mają rozpalić radlińską publiczność. Przed Frelami zaprezentuje się półfinalista telewizyjnego talent show Alexander Martinez. Na radlińskiej scenie wystąpią się również Romain Lateltin oraz Duo Vocal&Sax.

W programie imprezy przewidziano także liczne atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe i gastronomiczne oraz pokaz modeli latających.

fot. Facebook/Frele