Niedziela, 26 stycznia 2020

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Kultura

W weekend świętują Marklowice. Gwiazdami Lombard i Sumptuastic [ZAPOWIEDŹ]

21.06.2018 17:41 | 0 komentarzy | juk

Liczne pokazy, koncerty zespołu Lombard i Sumptuastic oraz zabawa taneczna pod chmurką – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców już z końcem czerwca.

W weekend świętują Marklowice. Gwiazdami Lombard i Sumptuastic [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczne Dni Marklowic odbywać się będą w najbliższy weekend, czyli 23 i 24 czerwca. W programie pierwszego dnia imprezy przewidziano m.in. pokazy gołębi pocztowych, Klubu Hodowców Drobnego Inwentarza oraz Festiwal Śląskiego Kustu (w roli głównej Kartofelzalat). Tego dnia odbędzie się również III Marklowicki Zlot Motocykli. Początek wydarzenia o godz. 16.00. Przejazd zaplanowano ulicami Wyzwolenia, Krakusa, Szymanowskiego, Łużycką, Marklowicką, Wiosny Ludów, Kormoranów i T. Zana. Wieczorem mieszkańców gminy do zabawy porwie Tata Sławek oraz Andrea Lattari, który zaprezentuje najpiękniejsze włoskie przeboje. Natomiast o godz. 20.00 DJ Tomek Świątek rozkręci zabawę pod chmurką.

W niedzielę plenerową sceną zawładną artyści z zespołów Lombard oraz Sumptuastic. Od godz. 17.00 do 19.00 odbędą się gry i zabawy dla dzieci i dorosłych pn. Wysportowani, Zdrowi, Skuteczni. O godz. 19.00 marklowicką publiczność będzie rozśmieszał kabaret Czesuaf.

Dni Marklowic wzorem lat poprzednich odbędą się na placu za urzędem gminy. Wstęp wolny.

fot. www.lombard.pl