środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Kultura

WSTRZĄS W REGIONIE:

E-Rotic gwiazdą na Oldies Festival w Ostrawie!

08.06.2018 15:20 | 0 komentarzy | MK

Nie tylko mnóstwo wykonawców, ale także bogaty  program obiecuje tegoroczny czwarty coroczny Oldies Festival, który odbędzie się  w sobotę 16 czerwca, tradycyjnie w  Ostrawie na terenie Dolnych Vítkovic.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- W tym roku do Ostrawy przyjedzie aż siedem grup z lat 90-tych. To o jednego wykonawcę więcej niż rok temu – mówi dyrektor festiwalu Jan Válek. W tym roku wystąpią: Pharao,  Real McCoy, Masterboy i Beatrix Delgado, Sin with Sebastian, Maxx i DJ Quicksilver oraz szwajcarsko-niemiecki zespół E-Rotic.

E-Rotic powstał w 1994 roku, a ich pierwszym wielkim hitem była piosenka „Max don't have sex with your ex“. - Zespół zasłynął klipem do piosenki. Był kreskówkowy i w przenośni wyrażał cały tekst utworu - dodaje dyrektor 

W tym roku Festival nie ma jednej gwiazdy. - Wierzę, że każdy z wykonawców znajdzie swoich fanów – przekonuje dyrektor. Tegoroczną nowością  jest wcześniejsza godzina rozpoczęcia festiwalu. - Strefa festiwalu będzie otwarta od godziny 12.00. Pierwsi wykonawcy wystąpią od godz. 16.30. Przygotowaliśmy również wielką sesję autografów przed show dla  fanów od godz. 14.30 do 16.30 – dodaje dyrektor.

Gratką dla fanów będzie również oryginalna płyta CD, którą w tym roku będzie można kupić na terenu festiwalu, a na której znajdą się piosenki z całej czwartej edycji imprezy.

Bilety dostępne na www.ticketstream.cz.

Więcej informacji o festiwalu na www.oldiesfestival.cz

Materiał zewnętrzny