Wtorek, 19 marca 2019

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

RSS

Kultura

„Dziecko lasu” w premierowej odsłonie [ZDJĘCIA+WIDEO]

02.06.2018 19:21 | 0 komentarzy | MaSo

Teatr Tańca Memento zaprosił dzisiaj na premierę najnowszego spektaklu pt. "Dziecko Lasu" do Wodzisławskiego Centrum Kultury.

„Dziecko lasu” w premierowej odsłonie [ZDJĘCIA+WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Każdy człowiek jest indywidualną, różniącą się od innych jednostką. Mamy inny wygląd, zainteresowania, inne spojrzenie na świat. Inne nie znaczy jednak gorsze. I takie przesłanie przekazali publiczności najmłodsi tancerze Memento.

Mimo, iż taniec odgrywał w tym widowisku kluczową rolę, nie zabrakło w nim bajecznej scenografii i strojów, a muzyka nadała całości niesamowitą ekspresję.

Reżyserią i choreografią zajęły się Małgorzata Karwot, Agnieszka Wizner. Za światła odpowiadał: Radek Bujok. Spektakl udźwiękowił: Sebastian Załęski. Scenografię i rekwizyty stworzyli Aleksander Wilkus i Andrzej Grzesik.

W spektaklu wystąpili: Julia i Małgosia Zielińska, Franek i Hania Sosna, Maria i Magdalena Wizner, Malwina i Nadia Rumpel, Magda Chwołka, Karolina Chalewska, Bartek Macionczyk, Zuzia Czarny, Jan Komasiński, Liliana Kowol, Jessica Orzechowska, Marcelina Smyczek, Laura Tomaszewska.