Wtorek, 26 marca 2019

imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

RSS

Kultura

W bibliotece na Ostrogu powstaje Klub Rodzica. Przyjdź na pierwsze spotkanie

18.04.2018 15:21 | 0 komentarzy | ż

W książnicy przy ul. Bielskiej 12 w Raciborzu działają już prężnie Klub Malucha i Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu. Teraz w murach biblioteki swoje miejsce znajdą również... rodzice. Pierwsze spotkanie nowopowstałego Klubu Rodzica już 24 kwietnia.

W bibliotece na Ostrogu powstaje Klub Rodzica. Przyjdź na pierwsze spotkanie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klub Rodzica to miejsce, w którym rodzice będą mogli porozmawiać o ważnych dla nich sprawach, poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć wsparcie i zrozumienie ze strony innych. A przy okazji spotkać się ze specjalistami z różnych dzień wspomagających wychowanie dziecka - autorami poradników, psychologami, terapeutami czy autorami książek dla dzieci.

Gościem pierwszego spotkania, które odbędzie się we wtorek 24 kwietnia o godz.12.00 w bibliotece na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12 będzie dr Wanda Matras-Mastalerz  (na zdj.)– ekspert w dziedzinie biblioterapii, autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu biblioterapii i pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach, która opowie o roli książki w rozwoju dziecka.

Partnerem spotkań Klubu Rodzica jest raciborskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Otoczenia SPEKTRUM.

źródło: MiPBP w Raciborzu, oprac. ż