Niedziela, 22 lipca 2018

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Kultura

Bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju w Raciborzu [ROZSTRZYGNIĘCIE]

26.02.2018 20:20 | 15 komentarzy | żet

Sprawdź, kto wygrał bilety na występ KMN w Raciborzu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

[Rozstrzygnięcie konkursu 26.02.2018]

Bilety wygrali: Zbigniew Sowa, Milena Ziaja, Natalia Kampka oraz Katarzyna Kotowska. Instrukcja odbioru wejściówki została wysłana na podany w komentarzu adres e-mail oraz na facebooku.


Kabaret Moralnego Niepokoju oraz AGENCJA ARTYSTYCZNA ART zapraszają na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek”. Występ odbędzie się 10.03.2018 o godz. 15.00 (sobota) w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21.

Poniżej informacja o najnowszym programie znanego kabaretu oraz konkus dla Czytelników Nowin:

„Maj zaczyna się we wtorek” - taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać w szkole zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne/takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata (dobrze by było gdyby rozumieli po polsku). Naszą intencją jest stworzenie na czas spektaklu wspólnoty myśli i zabawy, bo tylko razem damy radę, bo razem to nam mogą nafiukać.

Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu, po którym mamy spotkanie z publicznością.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Bilety w cenie 60 lub 70 zł o nabycia:

  • Agencja Artystyczna "Art" (tel. 693 062 880),
  • kasa Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21,
  • biletynakabarety.pl

Wygraj bilet na KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

Do wygrania cztery pojedyncze wejściówki na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Raciborzu (10 marca, godz. 15.00, RCK przy ul. Chopina 21). Wystarczy:

  1. Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ)
  2. W komentarzu pod artykułem na nowiny.pl podać link do swojego profilu oraz adres e-mail, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

WAŻNE! Komentarz należy dodać pod artykułem na portalu Nowiny.pl a nie na Facebooku!

Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku 26 lutego (do godz. 18.00). Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe powyżej. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte.