środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Kultura

Pszów potrafi pomagać. Charytatywny koncert dla Oli Hübner [ZDJĘCIA]

13.01.2018 13:12 | 1 komentarz | juk

W piątkowy wieczór (12.01) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbył się koncert "Gramy dla Oli". Na finał wystąpił zespół Łzy.

Pszów potrafi pomagać. Charytatywny koncert dla Oli Hübner [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas wydarzenia odbyło się wiele atrakcji, m.in. licytacje czy foto budka. Imprezę poprowadził Tomasz Ciba z zespołu Coral. A na scenie zaprezentowali się Tata Sławek, Sari Ska Band, Moria i Romuald Ardanowski. Gwiazdą wieczoru był zespoł Łzy. Grupa zagrała swoje najpopularniejsze hity, m.in. "Agnieszka już dawno", "Oczy szeroko zamknięte" czy "Narcyz". Zgromadzona publiczność nie zawiodła, śpiewając utwory razem z zespołem i bawiąc się do samego końca koncertu.

22-letnia Ola Hübner z Wodzisławia Śl. uległa w poprzednim roku ciężkiemu wypadkowi podczas jazdy gokartem w Żywcu. W trakcie wypadku doszło do uszkodzenia kręgów w odcinku szyjnym wraz z rdzeniem kręgowym. Obecnie dziewczyna leży na oddziale intensywnej terapii, jej płuca nie pracują samodzielnie, a ciało jest sparaliżowane od szyi w dół. Przeszła już kilka operacji ratujących życie, jednak w tej chwili pilnie potrzebuje pomocy finansowej, bez której nie jest w stanie rozpocząć odpowiedniego leczenia i bardzo kosztownej rehabilitacji. Wszystkie zebrane pieniądze podczas koncertu w Pszowie zostaną przekazane na rehabilitację Oli.