Niedziela, 20 maja 2018

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

RSS

Kultura

Zemsta Nietoperza na deskach RCK [ZAPOWIEDŹ]

14.09.2017 08:00 | 0 komentarzy | ż

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na operetkę w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej, solistów, chóru i baletu Morningstar Music Agency.

Zemsta Nietoperza na deskach RCK [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
październik
15 niedziela

Operetka "Zemsta Nietoperza" na deskach RCK

Start 15.10.2017 o godz. 18:00 cena biletu: 50-70

„Zemsta Nietoperza” Johanna Straussa II to brawurowa komedia pomyłek z intrygującym librettem w doskonałym tłumaczeniu Juliana Tuwima. Historia, która zaczyna się w mieszczańskim domu, przechodzi przez salę balową, aby zakończyć się... w więzieniu, bawi od prawie półtora wieku publiczność na całym świecie. Intryga, przebrania, walce, kuplety – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę i pozwala przeżyć wspaniały wieczór, wypełniony śpiewem i śmiechem. Salonowa, dowcipna intryga w XIX-wiecznym kurorcie pod Wiedniem. Stary Wiedeń to prawdziwy bohater tej jednej z najlepszych i najbardziej popularnych operetek świata. Johann Strauss, słynny „król walca” skomponował ją zaledwie w kilka tygodni, a prapremiera okazała się olbrzymim sukcesem.

  • Operetka „Zemsta Nietoperza”
  • Termin: 15 października, godz. 18.00.
  • Miejsce: Raciborski Dom Kultury przy ul. Chopina 21.
  • Bilety w cenie 70zł i 50 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronie www.rck.com.pl (honorowane raciborskie karty: "Senior 60+" i "Rodzina +").