Wtorek, 19 czerwca 2018

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Kultura

Killerów Dwóch, czyli graffiti, muzyka i taniec w Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]

06.09.2017 09:54 | 0 komentarzy | ż

Raciborska ekipa BEAT KILLAZ i RCK imformują, że z powodu złej pogody jutrzejsza impreza KILLERÓW DWÓCH zostaje przeniesiona do budynku Raciborskiego Centrum Kultury, RDK ul. Chopina 21 (sala widowiskowa). Startujemy o 15.00 i z każdą następną godziną będziemy podkręcać emocje. Nie może Was zabraknąć!

Killerów Dwóch, czyli graffiti, muzyka i taniec w Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IMPREZA odbędzie się w budynku RCk RDK przy ul. Chopina 21. Startujemy o godz. 15.00. Z powodu deszczu Graffiti Jam na skateparku odbędzie się w innym terminie.

Atrakcje:

  • warsztaty i turniej breakingu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzą doświadczeni tancerze breakdance. Racibórz będzie reprezentowany przez grupę Beat KILLAZ*,
  • wyjątkowa muzyka - tego dnia usłyszymy najlepszy rap, funk oraz breakbeat, a to wszystko w totalnie luźnej atmosferze. O oprawę muzyczną zadbają dj BizzBit Battle Tribe/RTB (Częstochowa) oraz dj Dwarek Macabrismix SOUNDSYSTEM (Racibórz).

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu "Raciborskie Dzielnice Kultury" realizowanego przez Raciborskie Centrum Kultury, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne.

źródło: RCK, oprac. żet


*Sędziami turnieju będą: REMO Misjonarze Rytmu (SSS Żory), bboy AMOR Azizi Hustlazz (Rybnik), bboy DARO Azizi Hustlazz (Rybnik).